ניקיון משרדים אחרי שעות העבודה (בערב) או לפני העבודה (בבוקר)
ניקיון משרדים אחרי שעות העבודה (בערב) או לפני העבודה (בבוקר) עושים עם רם שירותי פוליש וניקיון...
ניקיון משרדים אחרי שעות העבודה (בערב) או לפני העבודה (בבוקר)
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סגור
טופס הנחה לפונים מהאתר
תמונות והמלצות:
שנות ניסיון מקצועי רם שירותי פוליש וניקיון 33

רוצה לנקות את המשרד אחרי שעות העבודה?

Hebrew

אם אתם מנהלים עסק שכרוך גם בשכירות ואחזקה שוטפת של משרד, אתם מודעים לצורך שלכם בתחזוקה שוטפת שלו. בסופו של יום המשרד שלכם הוא גם החזות שלכם.

לעבוד במקום נקי ומסודר תורם לאיכות העבודה והעובדים שלכם כמו גם אנשים אחרים הבאים לבקר אתכם ידעו להעריך את ההשקעה שלכם בתחזוקה ובניקיון השוטף. ובהמשך לכך עולה השאלה איך לעשות זאת הכי נכון וכשמדובר ספציפית על ניקיון המשרד גם מתי לעשות זאת.

מניסיוננו ,השעות הכי נכונות לניקיון המשרד שלכם הן בערב, לאחר שמרבית העובדים סיימו כבר לעבוד והמנקים לא יימצאו את עצמם מפריעים למהלכה של הפעילות השוטפת.

כמה מילים לגבי שירות ניקוי משרדים

השירותים שאנחנו מציעים לכם בהקשר של ניקיון המשרד בשעות הבוקר או הערב כוללים צוות קבוע של מנקים, הם יגיעו אליכם בדיוק כפי שנקבע מראש כולל השעה הרצויה גם אם מדובר על הערב המאוחר, על פי ההנחיות של המפקח מטעמנו ואחרי שכמובן תאמנו מראש הם ינקו את המשרד.

אחת הנקודות הכי חשובות בראיה של לקוח מול ספק היא להבין את הדרישות שלכם ממש עד הסוף. סדרי עדיפויות, דגשים שונים. המפקח שלנו לדוגמא ידע אם איזה חומרי ניקוי לצייד את העובדים כי כשמדובר נניח על רצפת פרקט או שולחן ישיבות מזכוכית הם וודאי שונים מאופי הטיפול ברצפת שיש או לחילופין שולחן מעץ.

עם הזמן הצוות הקבוע שלנו גם יכיר את כל הצרכים הקטנים של העובדים שלכם כך שהם יגיעו ביום למחרת ימצאו את עצמם בדיוק כמו שהם רגילים.

היתרון שלנו לעומת העסקה של מנקה עצמאי

לפני שאתם בוחרים לעצמכם שירותי ניקיון כמו אלו שאנחנו מציעים, אתם יכולים גם לבחור שירותים של מנקה עצמאי. מצד אחד בהחלט ייתכן שההצעה שיביא בפניכם תהיה נמוכה מההצעה שלנו.

אבל אם תבחנו זאת מול השירות שאנחנו מספקים תגלו כי המחיר בטל בשישים. קודם כל עניין של אמינות. המנקה העצמאי שלכם עשוי להיות חולה, אם מדובר על סטודנט צעיר הוא גם יוצא למילואים, אצלנו לעומת זאת השירות תמיד ממשיך ללא תירוצים ומגבלות כוח אדם. נסו אותנו ותיווכחו שיש לנו מילה.

מוקד שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותך 24 שעות ביממה
בכל שאלה ולצורך קבלת הצעת מחיר לפוליש וניקיון!

חייגו חינם: 1800-300-557

x סגור
קראו עוד על שירותי ניקיון לעסק
ניקיון מקצועי לעסק
רוצה לנקות את המשרד בערב? רם שירותי פוליש וניקיון מספקת לבעלי עסקים שירות יחודי של ניקי משרדים בשעות הערב, אחרי שעות העבודה או בשעות הבוקר המוקדמות...


לחצו להמשך קריאה...
שירותי ניקיון לעסק
שירות לניקוי מסעדות בכל הארץ! מנהלים מסעדה? מחפשים חברת ניקיון מקצועית לניקוי קבוע? אנו מספקים שירות יחודי לניקוי מסעדות קבוע, בכל מקום בישראל ובכל שעות היממה.


לחצו להמשך קריאה...