ניקוי דלתות פנים / חוץ בבית או במשרד - חייג/י חינם: 1800-300-557
ניקוי דלתות פנים / חוץ בבית או במשרד - לקבלת הצעת מחיר חייג/י חינם: 1800-300-557
ניקוי דלתות פנים / חוץ בבית או במשרד - חייג/י חינם: 1800-300-557
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סגור
טופס הנחה לפונים מהאתר
תמונות והמלצות:
שנות ניסיון מקצועי רם שירותי פוליש וניקיון 33

הדלתות נראות ישנות ומלוכלות? הגיע הזמן לנקות!

Hebrew

ניקיון הבית שלכם מורכב מהרבה מאוד פרטים קטנים. אתם או עוזרת הבית שלכם נדרשים להתמודד איתם בשוטף. שטיפת הרצפה, הסרת האבק, ניקוי החלונות, ניקוי יסודי של הארונות ועוד הרבה מטלות.

ישנן מטלות ניקיון שאין בעיה מיוחדת לנקות אותם באופן יסודי ועצמאי. לעומתן, יש פריטים ואביזרים מיוחדים בבית שאם באמת רוצים להשקיע בהם בניקיון יסודי, צריך להתייחס אליהם כפרויקט מיוחד הדורש מיומנות מקצועית. כאלו הן הדלתות החיצוניות והפנימיות של הבית שלכם. וככל שיש מהן בכמות יותר גדולה כך גם היקפו של הפרויקט הזה.

בעיקר מדובר על ההבדל בין בית פרטי מרווח ומרובה חללים לבין דירת שיכון קטנה וצנועה. כשמדובר על פרויקט משמעותי שווה לכם אחת לתקופה להזמין חברת ניקיון מקצועית שתבצע אותו עבורכם באופן יסודי.

במידה והגעתכם למסקנה המתבקשת שניקיון יסודי של הדלתות אצלכם בבית הוא פרויקט שראוי לביצוע על ידי חברת ניקיון מקצועית ואמינה כדוגמת חברתנו, נגיע לדירה לפי הזמנתכם, נתרשם מהיקף העבודה ונתמחר אותה. 

על תהליך ניקוי הדלתות

ככל שיש אצלכם יותר דלתות וככל שהן עשויות מחומרים יותר איכותיים כדוגמת עץ מלא או אפילו דלתות שהן למעשה ייבוא של דלתות מבתים עתיקים בחו"ל, הדורשות יחס מיוחד, כך גם העבודה תהיה יותר מורכבת ודורשת מיומנות מקצועית מיוחדת.

ביום ביצוע העבודה יגיע מטעמנו איש או כמה אנשי ניקיון מצוידים בחומרים מתאימים, תהליך העבודה עצמו הוא עניין של כמה שעות בהן האנשים שלנו עוברים דלת אחר דלת, מנקים אותה ואת המשקופים אליהם היא מחוברת מכל גרגר של אבק, בנוסף הם גם מורחים עליהן חומרי הגנה שמרעננים את המראה של הדלתות אבל מהווים עוד שכבת הגנה חשובה.

במקרה הצורך ולפי כמות הלכלוך ואפשרויות הגישה הנוחה לניקוי הדלתות, צוות הניקיון שלנו יפרק דלתות מהמשקוף, יניח אותן על גבי רגליים תומכות מיוחדות שהן חלק מהציוד הקבוע שלנו, וינקה באופן יסודי את כל משטח הדלתות, בחומרים המיוחדים המתאימים לסוג העץ והחומר ממנו עשויה הדלת. הדלתות הנקיות יורכבו שוב על המשקופים הנקיים. את הדלת הראשית שהיא שער הכניסה לבית נשאיר לסוף העבודה. כך נכון לעשות.

מוקד שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותך 24 שעות ביממה
בכל שאלה ולצורך קבלת הצעת מחיר לפוליש וניקיון!

חייגו חינם: 1800-300-557

x סגור
קראו עוד על שירותי ניקיון לבית
ניקיון מקצועי לבית
שיפצת את הבית או הדירה? כנראה שהכל מלא אבק, לכלוך וכתמי צבע. רם שירותי פוליש וניקיון מציעים שירות מקצועי לניקוי דירות ובתים פרטיים שעברו שיפוץ יסודי!


לחצו להמשך קריאה...
 שירותי ניקיון לבית
מי ינקה אצלך לפני החגים? המוני ישראל אוהבים לארח ובמיוחד בתקופות החגים. אנו מציעים גם לך לא לשבור את הגב השנה, ולהזמין אותנו לנקות את הבית לפני החגים הקרובים...


לחצו להמשך קריאה...