ניקיון אחרי שיפוץ - שיפצת בית או דירה? אנחנו ננקה ביסודיות!
ניקיון אחרי שיפוץ - שיפצת בית או דירה? אנחנו ננקה ביסודיות! חייג/י חינם: 1800-300-557
ניקיון אחרי שיפוץ - שיפצת בית או דירה? אנחנו ננקה ביסודיות!
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סגור
טופס הנחה לפונים מהאתר
תמונות והמלצות:
שנות ניסיון מקצועי רם שירותי פוליש וניקיון 33

שפצת את הבית? הגיע הזמן לנקות!

Hebrew

אחת החוויות הכי מורכבות אותן וודאי כבר יצא לכם לעבור היא שיפוץ של הבית שלכם. מצד אחד אין ספק שאחרי שהוא יסתיים לגמרי תוכלו לשבת ולהתרווח על הכורסא וליהנות ממנו. יחד עם זאת הדרך לשם ארוכה ורצופה אינספור פרטים קטנים. אחד מהם הוא הניקיון שאחרי. על מה בעצם מדובר?

סיימתם עם הצביעה, גם הרצפה החדשה הונחה במקום, הכלים הסניטרים החדשים וגם הברזים באמבטיות מורכבים. כל מה שצריך הוא להעריך את היקף עבודת הניקיון שנשארה. איש מטעמנו יגיע אליכם יסקור את גודלה של הדירה בהנחה ששיפצתם את כל שטחה ועל סמך כמויות הלכלוך והפסולת שנשארו הוא יוכל לתת לכם הצעת מחיר מדויקת.

לעיתים מדובר על ניקיון שיכול להסתיים בשטיפה מסיבית של הרצפה וגם הסרה של כמה כתמים עקשניים.  לעומת זאת ייתכן שתזדקקו גם לשירותי פוליש במידה ומדובר על רצפת שיש או טרצו. בכל מקרה מדובר על עבודה פיזית שדורשת יסודיות רבה ושימת לב לפרטים הכי קטנים.

תהליך עבודת הניקיון אחרי שיפוץ דירה

בהתאם לגודלה של הדירה והיקף עבודת הניקיון הנדרשת נבחר את כמות כח האדם הנדרשת לניקיון ונצייד אותם בכלים המתאימים כולל מכונת פוליש אם נדרש, שואב אבק תעשייתי ורב עוצמה וחומרי ניקוי שאתם וודאי לא תוכלו למצוא בסופרמרקט הקרוב.

בשלב ראשון ובמידת הצורך נעשה פוליש יסודי שבסופו אנחנו מבטיחים לכם רצפה מבריקה. בשלב השני יעסקו אנשי הניקיון שלנו בכול אותם פרטים קטנים שבונים את התמונה השלמה וכאלו הם רבים כגון: תריסים, חלונות, משקופים, התעלות של החלונות,כתמים וצבע שנשארו על מפסקי החשמל, ניקיון יסודי של כל כלי הסניטציה שלכם, גופי תאורה ועוד.

אחרי שהשקעתם את מיטב כספכם בשיפוץ הדירה וודאי לא תרצו שבגלל טיפול לא נכון בשלב הניקיון, פריט או כמה יפגעו אחרי השיפוץ בגלל עבודה לא מקצועית של חברת הניקיון. כבר היו מקרים מעולם בהם שימוש לא נכון בחומרי ניקוי, חומצות או סתם עבודה רשלנית גרמו לנזקים מיותרים. לכן מומלץ לכם לבחור בקפידה ולקבל המלצות על החברה לפני שאתם סוגרים איתה.

מוקד שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותך 24 שעות ביממה
בכל שאלה ולצורך קבלת הצעת מחיר לפוליש וניקיון!

חייגו חינם: 1800-300-557

x סגור
קראו עוד על שירותי ניקיון לבית
ניקיון מקצועי לבית
שיפצת את הבית או הדירה? כנראה שהכל מלא אבק, לכלוך וכתמי צבע. רם שירותי פוליש וניקיון מציעים שירות מקצועי לניקוי דירות ובתים פרטיים שעברו שיפוץ יסודי!


לחצו להמשך קריאה...
 שירותי ניקיון לבית
מי ינקה אצלך לפני החגים? המוני ישראל אוהבים לארח ובמיוחד בתקופות החגים. אנו מציעים גם לך לא לשבור את הגב השנה, ולהזמין אותנו לנקות את הבית לפני החגים הקרובים...


לחצו להמשך קריאה...