ניקיון אחרי צביעת דירה או בית פרטי - חייג/י חינם: 1800-300-557
ניקיון אחרי צביעת דירה או בית פרטי - לקבלת הצעת מחיר חייג/י חינם: 1800-300-557
ניקיון אחרי צביעת דירה או בית פרטי - חייג/י חינם: 1800-300-557
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סגור
טופס הנחה לפונים מהאתר
תמונות והמלצות:
שנות ניסיון מקצועי רם שירותי פוליש וניקיון 33

צבעתם את הדירה מחדש? הגיע הזמן לנקות...

Hebrew

אחת לכמה שנים אתם מחליטים לרענן את הבית שלכם ואחת החלופות הכי מהירות וקלות לביצוע היא צביעה מלאה של כל חדרי הדירה או הבית הפרטי שלכם. לעיתים מדובר על פרויקט אישי שאתם נוטלים על עצמכם ולעיתים מדובר על איש מקצוע, צבעי. כל אחד וההעדפות שלו.

אבל דבר אחד משותף לשתי האופציות. לאחר הצביעה, מלבד הריח שבאוויר וגם הבוהק, יישאר הרבה מאוד לכלוך שלא יאפשר המשך חיים נוחים בתוך הדירה הצבועה.  גם הצבעי היסודי ביותר שתוכלו למצוא ישאיר אחריו שרידים של צבע שיבואו לידי ביטוי בתור כתמים שונים וגם לא מעט אבק שנשאר מההכנה לצביעה.

המלצתנו החמה היא, את העבודה הקשה והסיזיפית הזאת תשאירו לחברת ניקיון מקצועית. כדי שיהיה ברור לכם לגמרי לקראת מה אתם הולכים, הינה כמה מילים לגבי תהליך הניקיון שבא אחרי צביעת הדירה שלכם.

על תהליך הניקיון אחרי צביעת הדירה

לפני שאיש הניקיון שלנו יתחיל בעבודה, הוא יסקור את הדירה שלכם ויבחן את תוצאות הצביעה ואת כל מה שהוא צריך לעשות כדי שתהיה נקייה למשעי. כמה כתמים נשארו והיכן, באילו צבעים השתמשתם וכו'.

קחו בחשבון כי צבעים על בסיס שמן דורשים טיפול שונה לחלוטין מצבעים על בסיס של מים. מאילו חומרים עשויה הרצפה שלכם, האם גם המשקופים נצבעו. עשרות פרטים קטנים שבונים תמונה גדולה שהתוצר הראשוני שלה זאת הצעת מחיר וגם תאריך לביצוע.

ביום ביצוע העבודה יגיע אליכם איש הניקיון של רם שירותי פוליש וניקיון כשהוא מוכן לעבודה, לעיתים בהתאם להיקף העבודה נדאג לכמה אנשי ניקיון. בכל מקרה ציוד מתאים הם יביאו, החל ממגבים דרך מה שאתם מכירים בעגה בתור "שפכטלים" בגדלים שונים לגרוד של כתמים שונים ממסגרות החלונות ורהיטים שונים, שואב אבק תעשייתי וחזק במיוחד על מנת להפטר מהאבק בפינות הכי נסתרות, וגם חומרי ניקיון חזקים במיוחד.

לכתמי צבע שמן נשתמש במסירים מיוחדים כמו טינר ולכתמים של צבעי מים, נסתפק בסמרטוט לח או שפשופים נמרצים בסקוטש ברייט. בשורה התחתונה ארסנל שלם של פתרונות והרבה אנרגיה וכוח פיזי על מנת שבסופו של התהליך הדירה תהיה נקייה למשעי ואתם הלקוחות תרגישו  שקבלתם בדיוק את מה שמגיע לכם.

מוקד שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותך 24 שעות ביממה
בכל שאלה ולצורך קבלת הצעת מחיר לפוליש וניקיון!

חייגו חינם: 1800-300-557

x סגור
קראו עוד על שירותי ניקיון לבית
ניקיון מקצועי לבית
שיפצת את הבית או הדירה? כנראה שהכל מלא אבק, לכלוך וכתמי צבע. רם שירותי פוליש וניקיון מציעים שירות מקצועי לניקוי דירות ובתים פרטיים שעברו שיפוץ יסודי!


לחצו להמשך קריאה...
 שירותי ניקיון לבית
מי ינקה אצלך לפני החגים? המוני ישראל אוהבים לארח ובמיוחד בתקופות החגים. אנו מציעים גם לך לא לשבור את הגב השנה, ולהזמין אותנו לנקות את הבית לפני החגים הקרובים...


לחצו להמשך קריאה...