הסרת שטיחים עושים אצל המומחים- רם פוליש
הסרת שטיחים זוהי שיטה מיוחדת על מנת להסיר את השטיח מהריצוף. הסרת השטיח מהריצוף מתבצעת משלל סיבות, אך הסיבה העיקרית היא היגיינה.
הסרת שטיחים עושים אצל המומחים- רם פוליש
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סגור
טופס הנחה לפונים מהאתר
תמונות והמלצות:
שנות ניסיון מקצועי רם שירותי פוליש וניקיון 33

הסרת שטיחים

Hebrew

הסרת שטיחים זוהי שיטה מיוחדת על מנת להסיר את השטיח מהריצוף. הסרת השטיח מהריצוף מתבצעת משלל סיבות, אך הסיבה העיקרית היא היגיינה. הסיבה הזאת היא בגלל שהשטיח מאחסן בתוכו כמות גדולה מאוד של חיידקים מזיקים, שיכולים להגיע אל כל אדם ואדם בקלות רבה. החיידקים שמגיעים מהשטיח הם מזיקים מאוד, מסיבה שהם נושאי מחלות ונגיפים שאין אנו אפילו יכולים לדעת אילו הם אותם מחלות ונגיפים.

כיצד מתבצעת הסרת שטיחים?

הסרת שטיחים הינה שיטה להסיר את שטיח שמודבק בחדר כלשהו בביתכם, או במשרד או בכל מקום. הסרת הדבק מהרצפה זהו הקושי, מכיוון שאנשים רבים אשר רוצים להוריד את הדבק מהרצפה, מסתכנים בכך שהם שורטים את הרצפה. על מנת להוריד את הדבק מהרצפה, נדרשת שיטת ליטוש על מנת להסיר את הדבק בדרך הטובה ביותר.

מדוע כדאי להשכיר שירותים של הסרת שטיחים?

השירות הזה הוא שירות שחובה לכל מי שרוצה להסיר שטיח מהחדר. במידה ואתם עושים זאת באופן עצמאי, וודאו לשים ציוד מגן מתאים בעת ההסרה, אך מי שמסיר את השטיח לבד ואיננו יודע מה לעשות, כדאי מאוד לשקול דבר זה בשנית, הרי ששיקום הריצוף עולה הרבה יותר כסף מהסרת השטיח.

אינני רוצה להוריד את השטיח – כיצד לטפל בו?

במידה ואינכם מעוניינים בהורדת השטיח, חשוב שתחילה תאבחנו אותו, ותוודאו כי אין לו שום עובש, או ריח רע מדי. במידה ויש על השטיח עובש, אל תסכנו את עצמכם, והסירו את השטיח במידי. במידה והשטיח אובחן כשטיח תקין, השתמשו במספר שיטות ניקיון:

·         ניקיון שבועי – נקו את השטיח פעמיים בשבוע לפחות, במידה ואינכם משתמשים בשטיח בתדירות גבוה.

·         ניקיון יומי – במידה ויש לכם ילדים שמשחקים על השטיח, או שאתם נמצאים בקרבת השטיח לאימונים, או שאתם נמצאים בחדר עם השטיח זמן רב ביום, חשוב לנקות אותו לפחות אחת ליום, בכל סוף יום, בכדי לנטרל את החיידקים ממנו

·         ניקיון מעמיק – את הניקיון הזה עשו לאחר תקופה ארוכה של שימוש בשטיח, או כאשר השטיח משנה את הצבע שלו, או שהוא בעל ריח רע.

מאמרים נוספים:

ליטוש מרצפות

ניקיון אמבטיות

x סגור
תוכן בנושא:
קראו עוד על שירותי פוליש
פוליש מקצועי
מתי כדאי לעשות פוליש קריסטל? המומחים שלנו מסבירים מתי בדיוק, ולאילו סוגי רצפות מתאים הפוליש הקריסטלי שיבריק וייחדש את מראה המרצפות בבית או במשרד


לחצו להמשך קריאה...
רם שירותי פוליש
לאילו סוגי רצפות עושים פוליש סינטטי? לפני שמחליטים מה לעשות מתייעצים עם המומחים שלנו! בואו לדעת יותר על סוג הפוליש שמתאים לריצוף בבית / בעסק שלך...


לחצו להמשך קריאה...