ניקיון אמבטיות ומקלחונים - חייג/י חינם: 1800-300-557
ניקיון אמבטיות ומקלחונים באמצעות רם שירותי פוליש וניקיון - חייג/י חינם: 1800-300-557
ניקיון אמבטיות ומקלחונים - חייג/י חינם: 1800-300-557
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סגור
טופס הנחה לפונים מהאתר
תמונות והמלצות:
שנות ניסיון מקצועי רם שירותי פוליש וניקיון 33

ניקיון יסודי לאמבטיות ומקלחונים

Hebrew

ניקיון אמבטיות

תחזוקה שוטפת של הדירה כוללת מגוון פעולות בתחומים שונים. זה מתחיל בפעולות ניקיון שוטפות על בסיס יומי אחרי שימוש של בני המשפחה וממשיך בניקיון שבועי יסודי וממושך יותר.

בנוסף לניקיון השוטף והמיוחד לקראת סוף שבוע או אירועים וחגים מיוחדים, ישנם גם פרויקטים יותר יסודיים אותם תבצעו אחת לפרק זמן ארוך במיוחד. כמעט כל אחד מחלקי הבית שלכם זקוק אחת לתקופה לרענון משמעותי.

לדוגמא האמבטיות שלכם, בייחוד אם יש כמה כאלו ואם מדובר על חדרי רחצה גדולים. אתם צריכים להחליט אם לקחת על עצמכם את הפרויקט הזה או לחילופין להסתייע בשירותים של חברה מקצועית שמביאה עימה ערכים מוספים שלכם אין, חומרי ניקוי מיוחדים, כלי עבודה וכמובן צוות של מקצוענים.

אם בחרתם להשתמש בשירותים שלנו של ניקיון אמבטיות, בשלב ראשון נשמח להגיע אליכם ולספק לכם הצעת מחיר מפורטת. איש מטעמנו יבחן את היקפה של העבודה כולל בכמה חדרי אמבטיות מדובר וכמובן מה מצבן של האמבטיות: האם עובש, כתמים עמוקים, ציפוי האמבטיות, מאילו חומרים מצופים הקירות וגם הרצפה.

בשורה תחתונה הרבה מאוד נתונים שאותם נרצה לדעת כדי לספק לכם הצעת מחיר מספקת ויותר מכך כדי שנוכל לספק לכם עבודה איכותית מאוד.

רוצים עוד מידע על ניקיון אמבטיות? צרו קשר ונשמח לסייע!

כמה דגשים לגבי עבודת ניקוי אמבטיות

הגיע היום לתחילת העבודה, על סמך הפגישה המקדימה יגיע צוות עובדים שלנו מצויד בחומרי ניקוי מתאימים ובמידת הצורך גם בציוד מיוחד כמו מכונת פוליש.

בשלב ראשון נפנה את כל מה שצריך מחדרי האמבטיה שלכם. בשלב שני נתחיל לקרצף אותה בעדינות תוך מתן דגש על ניקיון יסודי בכול אותן פינות שאליהם אתם לא מגיעים בניקיונות הקבועים שלכם. לעיתים מצטברים כתמים קטנים של עובש בין אריחי הקרמיקה ובהם נטפל כמובן, כשמדובר על כתמים כתוצאה של אבנית בגלל איכותם של המים גם בהם נטפל באופן יסודי.

בשלב האחרון ותוך שימוש בחומרי ניקוי מתאימים נעבור על כלי הסניטציה שלכם כך שיצופו בשכבת הגנה שתשמר אותם לאורך זמן. עם סופו של תהליך הניקוי יגיע מפקח מטעמנו ורק הוא יחד אתכם יאשר את סיומו של הפרויקט לשביעות רצונכם המלאה.

מוקד שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותך 24 שעות ביממה
בכל שאלה ולצורך קבלת הצעת מחיר לפוליש וניקיון!

חייגו חינם: 1800-300-557

x סגור
קראו עוד על שירותי ניקיון לבית
ניקיון מקצועי לבית
שיפצת את הבית או הדירה? כנראה שהכל מלא אבק, לכלוך וכתמי צבע. רם שירותי פוליש וניקיון מציעים שירות מקצועי לניקוי דירות ובתים פרטיים שעברו שיפוץ יסודי!


לחצו להמשך קריאה...
 שירותי ניקיון לבית
מי ינקה אצלך לפני החגים? המוני ישראל אוהבים לארח ובמיוחד בתקופות החגים. אנו מציעים גם לך לא לשבור את הגב השנה, ולהזמין אותנו לנקות את הבית לפני החגים הקרובים...


לחצו להמשך קריאה...