הברקה קריסטלית עושים אצל המומחים - רם פוליש
על מנת לבצע הברקה זו, משתמשים במכשירי פוליש מיוחדים. בדרך כלל אלה הן מכונות גדולות. את הפוליש מבצעים עם חומרים מיוחדים, סוג של סבונים למען ההברקה הקריסטלית.
הברקה קריסטלית עושים אצל המומחים - רם פוליש
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סגור
טופס הנחה לפונים מהאתר
תמונות והמלצות:
שנות ניסיון מקצועי רם שירותי פוליש וניקיון 33

הברקה קריסטלית

Hebrew

הברקה קריסטלית - כל היתרונות

בתים רבים מכילים ריצוף שלא עברו פוליש זמן רב, ואנשים אלה אינם מודעים לכך שהם צריכים לבצע פוליש. סוגי ריצוף רבים שונים בסוגי פוליש הם צריכים לקבל, לדוגמה ריצוף העשוי משיש, יכול לקבל הברקה קריסטלית. מדוע אנו צריכים בכלל פוליש לריצוף?

מי צריך פוליש לריצוף?

כל ריצוף צריך לקבל הברקה אחת לשלוש שנים בערך. האסתטיקה של ההברקה היא חשובה מאוד, אך חשוב יותר הבריאות שלנו, וזאת הסיבה כי עושים פוליש לריצוף אחת לשלוש שנים. הרצפה מלאה באבק ובלכלוך רב, ולכן חשוב לבצע את הפוליש, על מנת להסירו.

כיצד מבצעים הברקה קריסטלית?

על מנת לבצע הברקה זו, משתמשים במכשירי פוליש מיוחדים. בדרך כלל אלה הן מכונות גדולות. את הפוליש מבצעים עם חומרים מיוחדים, סוג של סבונים למען ההברקה הקריסטלית.

למי מתאימה הברקה קריסטלית?

אין דבר כזה שסוג אחד של הברקה מתאימה לכל הריצופים. הריצופים הם שונים, ולכל סוג של ריצוף מתאים הטיפול האישי שלו. על ריצוף העשוי משיש, מתאימה הברקה קריסטלית, ואילו לריצוף קרמיקה מתאימה הברקת ווקס.

כיצד לבחור בחברת הברקה טובה?

הדרך הטובה ביותר לבחור בחברת פוליש, היא באמצעות צ'ק ליסט של קריטריונים:

·         מחיר בטלפון– את המחיר אל תחפשו אף פעם בטלפון, וכל חברה שמביאה לכם את המחיר בטלפון, היזהרו מאוד, סבירות גבוה שהחברה היא נוכלת.

·         מחיר נמוך – אל תתפתו למחיר נמוך, מה שבא בחינם, הוא באיכות חינמית. ככה עובד בכל עסק, ולכן מחיר נמוך צריך להדליק נורת אזהרה אדומה בוהקת חזק מאוד.

·         חומרי הפוליש – אין לאף אחד דרך לעקוב אחרי חברת ניקיון וחברת פוליש, כי אלו הן חברות שלא צריך שום תעודת מקצוע. על מנת לעשות את הפוליש בצורה הטובה ביותר, חשוב להקפיד על החומרים שהחברה מביאה עמה. החומרים שהם מביאים הם חשובים מאוד. המון חברות מביאות גרגירי מלח לאמבטיה, וככה הפוליש אפקטיבי לזמן קצר מאוד, אך הוא הורס את הריצוף חזק מאוד.

מתלבטים האם כדאי לכם לעשות פוליש? אין צורך, פוליש זהו דבר שכולם עושים לריצוף, צרו קשר כעת.

x סגור
תוכן בנושא:
קראו עוד על שירותי פוליש
פוליש מקצועי
מתי כדאי לעשות פוליש קריסטל? המומחים שלנו מסבירים מתי בדיוק, ולאילו סוגי רצפות מתאים הפוליש הקריסטלי שיבריק וייחדש את מראה המרצפות בבית או במשרד


לחצו להמשך קריאה...
רם שירותי פוליש
לאילו סוגי רצפות עושים פוליש סינטטי? לפני שמחליטים מה לעשות מתייעצים עם המומחים שלנו! בואו לדעת יותר על סוג הפוליש שמתאים לריצוף בבית / בעסק שלך...


לחצו להמשך קריאה...