הסרת שטיח- רם פוליש
עברתם כרגע לדירה החדשה שלכם, וגיליתם כי יש בו חדר עם שטיח? או שסיטואציה אחרת בה מצאתם את עצמכם יום אחד חושבים על השטיח באחד החדרים שלכם, ואתם כבר לא מרוצים ממנו, והגעתם למסקנה כי הוא מזיק לכם
הסרת שטיח- רם פוליש
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סגור
טופס הנחה לפונים מהאתר
תמונות והמלצות:
שנות ניסיון מקצועי רם שירותי פוליש וניקיון 33

הסרת שטיח

Hebrew

עברתם כרגע לדירה החדשה שלכם, וגיליתם כי יש בו חדר עם שטיח? או שסיטואציה אחרת בה מצאתם את עצמכם יום אחד חושבים על השטיח באחד החדרים שלכם, ואתם כבר לא מרוצים ממנו, והגעתם למסקנה כי הוא מזיק לכם. הגעתם למקום הנכון, הסרת שטיח זהו הפתרון בשבילכם.

מדוע רוצים לעשות הסרת שטיח?

הסיבה העיקרית להסרת השטיח היא ששטיחים רבים תופסים אבק והם מזיקים לבריאות של כל הדיירים בבית. שטיחים רבים גם יכולים לספוג עובש בצורה פוגענית, כך שאי אפשר לטפל בו יותר.
לרוב, לאנשים נמאס לטפל בשטיח באופן תדיר, הרי ששטיח הוא רהיט מאוד רגיש שצריך לטפל בו.

כיצד מבצעים הסרת שטיח?

קודם כל, חשוב להגיד כי הכי כדאי זה להזמין שירותי הסרת שטיח, מהסיבה שהשטיח מודבק בדבק מגע לריצוף, ולהסיר אותו זוהי משימה לא פשוטה כלל. הסרת השטיח יכול להיות כרוך בהרבה נזק לריצוף, בנזק שאי אפשר לתקן, כגון שריטות והרס שלו.

כיצד מסירים את השטיח?

ראשית, מסירים את השטיח ממספר פינות, הרי שאי אפשר להסיר את השטיח בבת אחת, ולכן ההסרה מתבצעת בחלקים. לאחר שמסירים את השטיח, מסירים את הספוג שעליו מודבק השטיח. הסיבה לכך שהספוג נמצא שם הוא בגלל שהוא יוצר שכבת חציצה בין השטיח לריצוף, על מנת שלא יהיו שריטות בעת הסרת השטיח, ועל מנת ליצור שכבה נוחה ורכה ברצפה.

כיצד יש לטפח את השטיח במידה ולא רוצים להסיר?

מי שלא רוצה להסיר והגיע לכאן בטעות, תצאו מכאן עם ערך:

·         ניקיון של פעמיים בשבוע – עברו על השטיח עם שואב אבק פעמיים בשבוע, ובמידה ויש לכם ילדים, עברו בתדירות גבוה יותר, והיו מוכנים עם השואב אבק. הסיבה לכך היא שחיידקים רבים והאבק מצטברים בשטיח ברמה קשה, כך שקשה מאוד לנקותם בהמשך, והוא נהיה רעיל ומזיק מהר מאוד.

·         ניקיון חצי שנתי – רכשו בחנויות אחזקה שמפו לשטיח. רססו את השמפו על השטיח, וחכו שעתיים. לאחר מכן, שאבו באמצעות שואב אבק את השטיח, וחכו לאחר מכן עד לייבוש מלא, והינה לכם שטיח נקי.

x סגור
תוכן בנושא:
קראו עוד על שירותי פוליש
פוליש מקצועי
מתי כדאי לעשות פוליש קריסטל? המומחים שלנו מסבירים מתי בדיוק, ולאילו סוגי רצפות מתאים הפוליש הקריסטלי שיבריק וייחדש את מראה המרצפות בבית או במשרד


לחצו להמשך קריאה...
רם שירותי פוליש
לאילו סוגי רצפות עושים פוליש סינטטי? לפני שמחליטים מה לעשות מתייעצים עם המומחים שלנו! בואו לדעת יותר על סוג הפוליש שמתאים לריצוף בבית / בעסק שלך...


לחצו להמשך קריאה...