הסרת דבק מגע מהרצפה - פנו אך ורק למומחים - רם פוליש
הפעולה של הסרת דבק מגע מהרצפה היא ארוכה יותר ממה שכולם חושבים. על מנת שלא לגרום לשום הרס או פגיעה בריצוף, פנו אך ורק לחברה המתמחה בנושא
הסרת דבק מגע מהרצפה - פנו אך ורק למומחים - רם פוליש
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סגור
טופס הנחה לפונים מהאתר
תמונות והמלצות:
שנות ניסיון מקצועי רם שירותי פוליש וניקיון 33

הסרת דבק מגע מהרצפה

Hebrew

בדרך כלל תרצו להסיר דבק מגע מהרצפה לאחר שהיה מחובר אליו שטיח השטיחים שמחוברים לרצפה הם מחוברים עם ספוג, ובהמון בתים העשויים מרצפת עץ, הספוג מחובר עם מסמרים, אך ברוב הבתים הישראלים, איפה שפורשים שטיחים בכל החדר, מחברים אותם לרצפה באמצעות דבק מגע.

 

מדוע מחברים את השטיחים עם דבר מגע?

 

חיבור השטיחים נוצר עם דבר מגע על מנת להחזיק את השטיח בצורה יציבה, ועל מנת שלא ייכנס שום לכלוך מתחת לשטיח. ברגע שנכנס לכלוך מתחת לשטיח המודבק, צריך לגלגל את השטיח, ולנקות מתחתיו. דבר זה יכול להיות מאוד מציק ולא נוח. לכן, חיבור השטיחים נעשה עם דבק מגע.

מה הפעולה להסרת דבק מגע מהרצפה?

 

הפעולה של הסרת דבק מגע מהרצפה היא ארוכה יותר ממה שכולם חושבים. על מנת שלא לגרום לשום הרס או פגיעה בריצוף, העדיפות היא שאדם מקצועי יעשה זאת, ויעשה את העבודה בצורה הטובה והמקצועית שהוא מכיר ויודע לעשות. בדרך כלל עושים עבודה זו עם מכונת ליטוש ריצופים. הליטוש הוא חובה על מנת להסיר את דבק המגע מהרצפה בצורה בטוחה וטובה.

כיצד מגיעים למצב של הסרת דבק מגע מהרצפה?

 

לכל המעוניינים לדעת, מצב זה קורה לאחר תקופה ארוכה שבהם הריצוף היה משטח PVC, או שטיח כלשהו. בדרך כלל צריך הסרת דבק מגע מהרצפה כאשר עוברים לדירה חדשה, או ברגע שהשטיח התחיל לצבור כמות גדולה של חיידקים ועובש.

 

מה אפשר לעשות על מנת לשמור על השטיח?

 

לכל המעוניינים להשאיר את השטיח לתקופה ארוכה יותר, חשוב לטפל בשטיח בהקפדה. מי שלא מצליח לטפל בשטיח, כדאי מאוד להסירו על מנת לא לצבור חיידקים ומחלות בבית. הטיפול בשטיח צריך להיות שבועי, ובמידה ויש עליו ילדים קטנים, העדיפות היא טיפול יומיומי. הטיפול הטוב ביותר ליום יום הוא שאיבת האבק ממנו באמצעות שואב אבק. אחת לחצי שנה, רכשו בחנויות שמפו מיוחד לשטיחים, רססו אותו על השטיח, תנו לו לפעול שעתיים, ושאבו את הריסוס. תנו לשטיח עוד שעתיים זמן לייבוש, ולאחר הייבוש, השטיח מוכן לשימוש. טפלו בשטיחים שלכם באופן תדיר.

אולי גם יעניין אתכם - 

x סגור
תוכן בנושא:
קראו עוד על שירותי פוליש
פוליש מקצועי
מתי כדאי לעשות פוליש קריסטל? המומחים שלנו מסבירים מתי בדיוק, ולאילו סוגי רצפות מתאים הפוליש הקריסטלי שיבריק וייחדש את מראה המרצפות בבית או במשרד


לחצו להמשך קריאה...
רם שירותי פוליש
לאילו סוגי רצפות עושים פוליש סינטטי? לפני שמחליטים מה לעשות מתייעצים עם המומחים שלנו! בואו לדעת יותר על סוג הפוליש שמתאים לריצוף בבית / בעסק שלך...


לחצו להמשך קריאה...