הסרת שטיחים מקיר לקיר- רם פוליש
בתים רבים רוצים להסיר את השטיחים מהבית שלהם, למה? הסיבות לכך הן רבות, וקשות בעיקר. הידעתם שמצבור האבק והחיידקים בשטיח גדול יותר מבשאר הבית? אפילו יותר ממה שיש בשירותים. לכן קיימים שירותי הסרת שטיחים מקיר לקיר.
הסרת שטיחים מקיר לקיר- רם פוליש
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סגור
טופס הנחה לפונים מהאתר
תמונות והמלצות:
שנות ניסיון מקצועי רם שירותי פוליש וניקיון 33

הסרת שטיחים מקיר לקיר

Hebrew

בתים רבים רוצים להסיר את השטיחים מהבית שלהם, למה? הסיבות לכך הן רבות, וקשות בעיקר. הידעתם שמצבור האבק והחיידקים בשטיח גדול יותר מבשאר הבית? אפילו יותר ממה שיש בשירותים. לכן קיימים שירותי הסרת שטיחים מקיר לקיר.

האם שירותי הסרת שטיחים מקיר לקיר יעיל עבורנו?

מספר אנשים יחפשו שירות זה:

·         עובש – אותם אנשים שהשטיחים שלהם חטפו עובש, אלה אותם אנשים שצריכים טיפול מהיר לשטיחים שלהם, והטיפול המהיר ביותר הוא הסרתם של השטיחים.

·         אבק ולכלוך – הטיפול בשטיח הוא על בסיס של פעמיים בשבוע לפחות, ובמידה ויש ילדים, אז על בסיס כמעט יומי.

כיצד לטפל בשטיח בצורה הטובה ביותר?

אם אתם עדיין לא רוצים להסיר את השטיח, תטפלו בו כראוי במספר דרכים. ראשית, נקו אותו על בסיס יומי אם יש לכם ילדים בבית, הסיבה לכך היא שהם משחקים על השטיח המון, וגם אם לא, הם נמצאים בקרבת השטיח. שנית, הצעצועים שלהם נופלים את השטיח, וילדים רגילים להכניס הרבה דברים לפה. אותם דברים שהם מכניסים לפה הם לא בריאים כלל, מכיוון שהחיידקים נמצאים על הצעצועים שהם מכניסים לפה. שנית, נקו את השטיח באופן עמוק יותר אחת ליותר מחצי שנה. את הניקיון העמוק מבצעים באמצעות שמפו מיוחד שמביא לשטיח שלכם את הניקיון, והריח המושלם.

כיצד מסירים שטיח?

ראשית, חשוב להבין כי אם אתם כבר רוצים להסיר שטיח, אז עדיף שיהיה מקיר לקיר. במידה ואתם מסירים את השטיח עד החצי, ההסרה שלו לא תהיה נקייה כל כך, אך זה לפי שיקולכם. ההסרה מתבצעת במספר חלקים, שראשית כל מתחילה בהסרה של השטיח בחלקים. לאחר הסרת השטיח, מסירים את שכבת המגן שעליה השטיח היה, בדרך כלל זהו ספוג. לאחר מכן, מבצעים ליטוש על הרצפה של הבית. את הליטוש מבצעים בגלל הדבק מגע שהיה מרוח על כל הרצפה, על מנת להדביק את השטיח לריצוף. שלב הסרת הדבק הוא הקשה ביותר, והוא מתבצע באמצעות מכונת ליטוש מיוחדת, שמטרתה להסיר את הדבק מהריצוף באופן כזה שלא יגרום לשום נזק לרצפה שלכם. 

x סגור
תוכן בנושא:
קראו עוד על שירותי פוליש
פוליש מקצועי
מתי כדאי לעשות פוליש קריסטל? המומחים שלנו מסבירים מתי בדיוק, ולאילו סוגי רצפות מתאים הפוליש הקריסטלי שיבריק וייחדש את מראה המרצפות בבית או במשרד


לחצו להמשך קריאה...
רם שירותי פוליש
לאילו סוגי רצפות עושים פוליש סינטטי? לפני שמחליטים מה לעשות מתייעצים עם המומחים שלנו! בואו לדעת יותר על סוג הפוליש שמתאים לריצוף בבית / בעסק שלך...


לחצו להמשך קריאה...