הסרת שטיחים מקיר לקיר מחיר- רם פוליש
לשירות של הסרת שטיחים מקיר לקיר מחיר ערכי גדול מאוד. הסיבה לכך היא שאנשים רבים מנסים לחסוך בכסף, ולעשות דברים רבים בעצמם. אנו מעודדים מאוד לעשות דברים לבד, אך לא הסרת שטיחים. מדוע?
הסרת שטיחים מקיר לקיר מחיר- רם פוליש
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סגור
טופס הנחה לפונים מהאתר
תמונות והמלצות:
שנות ניסיון מקצועי רם שירותי פוליש וניקיון 33

הסרת שטיחים מקיר לקיר מחיר

Hebrew

לשירות של הסרת שטיחים מקיר לקיר מחיר ערכי גדול מאוד. הסיבה לכך היא שאנשים רבים מנסים לחסוך בכסף, ולעשות דברים רבים בעצמם. אנו מעודדים מאוד לעשות דברים לבד, אך לא הסרת שטיחים. מדוע?

מדוע לא לבצע הסרת שטיחים לבד?

קשה מאוד להסיר את השטיח לבד, לא בגלל שאתם כאדם אחד, אלא כי אין לכם את הציוד הנדרש לכך. ובכן, מה צריך על מנת להסיר את השטיח?

·         מכונת ליטוש – הסיבה לכך היא כי השטיח מודבק לרצפה באמצעות דבק מגע. דבק המגע נועד על מנת שהשטיח לא יזוז ממקומו, וייקבע על הריצוף. על מנת להסיר את דבק המגע מהרצפה, חובה להשתמש במכונת ליטוש מיוחדת, אחרת דבק המגע לא יוסר מהרצפה בראוי, והוא יגרום לפגיעה בריצוף.

·         מוציא מסמרים – ישנם ריצופים מעץ, ולכן הספוג שנמצא על הרצפה, מחוזק בידי מסמרים. את אותם מסמרים קשה מאוד להוציא ללא פציעה, מאחר ודרוש כלי מיוחד על מנת להוציא את אותם מסמרים. אם בכל מקרה אתם מבצעים עבודה זאת לבד, זכרו להשתמש בכפפות עבודה.

מדוע להסיר את השטיח?

מסירים את השטיחים בדרך כלל אם עברתם לדירה חדשה, וגיליתם כי באחד החדרים יש שטיח, ואתם לא מעוניינים בו, או אם סתם יש לכם שטיח ואתם לא מעוניינים בו. על מנת להוציא את השטיח, נדרשת עבודה מאוד מדויקת על מנת למנוע את השריטות.

האם לשירות הסרת שטיחים מקיר לקיר מחיר גבוה?

המחיר שייגבו מכם הוא לא גבוה לעומת הנזק שתצליחו לעשות לבד, אך אם אתם בכל זאת רוצים לברר מחירים הוגנים, צרו קשר כעת עם מספר חברות, והתאימו מחיר. זכרו, מחיר נמוך מדי עלול לעורר חשד גדול מאוד.

כיצד לטפל בשטיח?

נקו אותו היטב מספר פעמים בשבוע, במיוחד אם יש בבית ילדים שמשחקים על השטיח. השטיח נמצא קרוב אליכם מאוד, ומכיל כמות גדולה של אבק, ואת החיידק הנפוץ שהנקרא קדרית האבק.
עקבו אחר הריח של השטיח, במידה והוא עם ריח רע, רכשו שמפו לשטיחים, וטפלו בשטיח שלכם. הסיבה לריח רע היא כמות חיידקים מרובה.

x סגור
תוכן בנושא:
קראו עוד על שירותי פוליש
פוליש מקצועי
מתי כדאי לעשות פוליש קריסטל? המומחים שלנו מסבירים מתי בדיוק, ולאילו סוגי רצפות מתאים הפוליש הקריסטלי שיבריק וייחדש את מראה המרצפות בבית או במשרד


לחצו להמשך קריאה...
רם שירותי פוליש
לאילו סוגי רצפות עושים פוליש סינטטי? לפני שמחליטים מה לעשות מתייעצים עם המומחים שלנו! בואו לדעת יותר על סוג הפוליש שמתאים לריצוף בבית / בעסק שלך...


לחצו להמשך קריאה...