הסרת שטיח מקיר לקיר מחיר משתלם במיוחד - רם פוליש
הסרת שטיח מקיר לקיר מחיר איננו גבוה במיוחד, ולכן כדאי לעשות זאת למי שרוצה. אך השאלה הגדולה היא מתי כדאי לעשות זאת ומה עושים על מנת להסיר את השטיח? היכנסו!
הסרת שטיח מקיר לקיר מחיר משתלם במיוחד - רם פוליש
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סגור
טופס הנחה לפונים מהאתר
תמונות והמלצות:
שנות ניסיון מקצועי רם שירותי פוליש וניקיון 33

הסרת שטיח מקיר לקיר מחיר

Hebrew

בתים רבים רוכשים שטיחים ומשטחי PVC לחדרים בבית. לאחר זמן מה, מבינים כי אותם שטיחים ואותם משטחים לא תמיד מתאימים להם, ורוצים להסירם. ישנם אנשים אשר עוברים לבתים חדשים שבהם יש את אותם המשטחים ואותם השטיחים, ועדיין רוצים להסירם. מה כדאי לעשות במצב זה? האם כדאי להסיר לבד או לקרוא למומחים? הסרת שטיח מקיר לקיר מחיר איננו גבוה במיוחד, ולכן כדאי לעשות זאת למי שרוצה. אך השאלה הגדולה היא מתי כדאי לעשות זאת ומה עושים על מנת להסיר את השטיח?

 

מדוע בדרך כלל מסירים את השטיחים מהרצפה?

 

הסרת שטיחים מתבצעת לאחר שבעל הבית יודע כי אין ביכולתו לטפל בשטיח באופן התדיר שהוא דורש. הדרישה היא לטפל בשטיח באופן תדיר מאוד, על מנת שלא יצבור חיידקים ומחלות. צבירת החיידקים והמחלות בשטיח הם נפוצים מאוד, מאחר והשטיחים הם צוברים בתוכם המון מחלות והמון מזיקים.

 

כיצד השטיחים צוברים מחלות וחיידקים?

 

השטיחים הם אריגים מבד בדרך כלל, והם פרושים על פני שטח גדול מאוד, כך שהאבק שנצבר בתוכם הוא בכמות גדולה הרבה יותר מאשר ברצפה רגילה, וקשה יותר להסירו. לכן, על מנת למנוע כמות גדולה של חיידקים ואבק, חשוב מאוד להקפיד על ניקיון השטיח באופן תדיר של אחת לשלושה ימים לפחות, ואם יש ילדים אשר משחקים על השטיח, אז בתדירות של אחת ליום.

 

כיצד נדע שהשטיח צריך טיפול גדול יותר?

 

הדרך הטובה ביותר לדעת היא באמצעות הריח שעולה מהשטיח. במידה והריח הוא לא ריח טוב, הוא זקוק לטיפול. אם השטיח תופס צבע אחר לא טבעי ולא טוב, הוא צריך לעבור ניקיון באופן דחוף גם כן.

 

האם הסרת שטיח מקיר לקיר מחיר גדול?

 

המחיר של הסרת השטיחים הוא לא גבוה, אך את המחיר אי אפשר להגיד חד משמעית, מאחר ואי אפשר לקבוע אותו לפני שרואים את גודל השטיח, ואת קושי הפעולה. אל תסמכו אל אנשים שזורקים לכם מחיר בטלפון, אלה הם אנשים לא אמינים. הסרת שטיח היא פעולה מורכבת יותר, ודורשת ליטוש של הריצוף לאחר מכן.

עוד בנושא - 

 

 

x סגור
תוכן בנושא:
קראו עוד על שירותי פוליש
פוליש מקצועי
מתי כדאי לעשות פוליש קריסטל? המומחים שלנו מסבירים מתי בדיוק, ולאילו סוגי רצפות מתאים הפוליש הקריסטלי שיבריק וייחדש את מראה המרצפות בבית או במשרד


לחצו להמשך קריאה...
רם שירותי פוליש
לאילו סוגי רצפות עושים פוליש סינטטי? לפני שמחליטים מה לעשות מתייעצים עם המומחים שלנו! בואו לדעת יותר על סוג הפוליש שמתאים לריצוף בבית / בעסק שלך...


לחצו להמשך קריאה...