ליטוש מרצפות בטכנולוגיה יחודית ובאחריות מלאה!
ליטוש מרצפות בטכנולוגיה יחודית ובאחריות מלאה! רם שירותי פוליש וניקיון לשירותך: 1800-300-557
ליטוש מרצפות בטכנולוגיה יחודית ובאחריות מלאה!
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סגור
טופס הנחה לפונים מהאתר
תמונות והמלצות:
שנות ניסיון מקצועי רם שירותי פוליש וניקיון 33

ליטוש מרצפות בטכנולוגיה יחודית ובאחריות מלאה!

Hebrew

ליטוש מרצפות היא פעולה הנחשבת חסכונית ויעילה יותר, שחוסכת זמן וימי עבודת קבלן מפרכים הקשורים בהחלפת רצפות. ליטוש מרצפות נעשה כמעט על כל סוגי הרצפות.

ליטוש מרצפות - כאשר הרצפה זקוקה לחידוש

מרצפות רבות מהסוג הישן והחדש נראות לעיתים דהויות, מוכתמות וחסרות ברק וחיים. ליטוש המרצפות נעשה על ידי פעולה של חריצה בה חורצים מנקים ומפנים את החריצים, לאחר מכן משטחים ומשייפים את המרצפות עם דיסק ושואבים את האבק והלכלוך שהצטבר בין חריצי הרצפות.

הפעולה הראשונית הזאת מאפשרת התחלה חלקה ויצירת משטח חדש לעבודת הליטוש. לאחר השאיבה משתמשים בחומרי אטימה שונים ודבקים בצבעי המרצפת על מנת לאטום ולהדביק את המרצפות. האטימה נעשית על ידי מריחה של החומרים על גבי המרצפות.

הליטוש נעשה על ידי מכונת ליטוש מיוחדת שמתאימה למרצפות. על בעלי המקצוע להתאים את מכונת הליטוש הנכונה ומידת הליטוש לכל סוג מרצפות בנפרד. לכל פוליש או ליטוש קיימת מכונת ליטוש מיוחדת. כמו למשל ליטוש ביהלום, ליטוש בדיסק, בבד שמיר וכדומה. 

בסיום הליטוש ולאחר שכל הדברים מתייבשים ניתן למרוח סילר או פוליש על המרצפות. הפוליש מאפשר רמת גימור נוספת למרצפות ומקנה מראות שונים המתאימים לעיצוב הבית ומראהו הכללי.

סוגי הפוליש השונים המתאימים ליישום לאחר ליטוש מרצפות

קיימים מספר סוגי פוליש המתאימים למרצפות לאחר שעברו ליטוש. סוגי הפוליש הינם פוליש קריסטלי, פוליש אקרילי ומט. פוליש קריסטל מתאים לכל סוגי הרצפות למעט קרמיקה והוא מקנה מראה רטוב ללא החלקה.

פוליש אקרילי הוא פוליש מבריק שמתאים כמעט לכל סוגי המרצפות ופוליש מט הוא פוליש שמחדש ושומר על המרצפות.

בכל מקרה חשוב להיוועץ עם איש מקצוע ולהסביר לו מה החזון שלכם לגבי מראה המרצפות ומהו סוג הרצפות הפרוס בביתכם.

מה המראה שמתקבל לאחר ליטוש מרצפות?

כדאי ללטש מרצפות לאחר שיפוץ, לפני מכירת נכס ולפני החגים. לאחר שהמרצפות מלוטשות מתקבל מראה אחיד, חלק ונקי.

כאשר אנו מזמינים שירות מסוג זה, חשוב לשריין שבועיים עד חודש מקסימום על מנת שהריצוף יהיה מושלם. לאחר הליטוש מומלץ להשתמש בחומרי ניקוי מיוחדים המתאימים לשימור הפעולה, לא לגרור רהיטים ולהיזהר מכתמי שמן ומחומרים חומציים שעלולים להכתים ולהזיק לרצפות.

מוקד שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותך 24 שעות ביממה
בכל שאלה ולצורך קבלת הצעת מחיר לפוליש וניקיון!

חייגו חינם: 1800-300-557

x סגור
קראו עוד על שירותי ניקיון
שירותי ניקיון מקצועי
רוצה להבריק את הרצפות בבית? בכדי לשמור על מראה נקי ומבריק, מומלץ לעשות הברקה מקצועית לרצפות בבית / במשרד לפחות פעם בשנתיים. רוצה לדעת יותר?


לחצו להמשך קריאה...
חברת ניקיון
איך מתחילים לנקות אחרי הצפה בבית? צוות המומחים של רם שירותי פוליש וניקיון מתמחה בניקוי בתים ודירות ולאחר הצפה בעקבות שטפון, פיצוץ צינור מים או מכל סיבה אחרת...


לחצו להמשך קריאה...