פוליש אקרילי - רם שירותי פוליש וניקיון
רוצה לעשות פוליש אקרילי? רם שירותי פוליש וניקיון לשירותך בשיחת חינם: 1800-300-557
פוליש אקרילי - רם שירותי פוליש וניקיון
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סגור
טופס הנחה לפונים מהאתר
תמונות והמלצות:
שנות ניסיון מקצועי רם שירותי פוליש וניקיון 33

רוצה לעשות פוליש אקרילי? אנחנו לשירותך!

Hebrew

כל רצפה דורשת רענון אחת לתקופה, אין הכוונה לעוד שטיפה באמצעות מים וסבון אלא לתהליך שהוא הרבה יסודי, מורכב וודאי אחד כזה שלא תוכלו לבצע לבד.

אנחנו מתכוונים לפוליש אקרילי, תהליך הברקה ושימור שמתאים אך ורק לרצפות טרצו, שיש, בטון מוחלק וגם פי.וי.סי.

רצפות העשויות קרמיקה, גרניט או פורצלן לא מתאימות כשמדובר על פוליש אקרילי.

מתי כדאי לכם להזמין אותנו לצורך פוליש אקרילי

גם אם אתם מנקים את הרצפה שלכם באופן שוטף, תגלו עם הזמן שהיא נראית פחות ופחות טוב, הברק שהיה לה בהתחלה הולך ונעלם.

בין אם מדובר על משרד, רצפת ייצור או בית פרטי אחת לתקופה שהיא נגזרת של כמה דורכים על הרצפה כדאי לכם להזמין אותנו לצורך פוליש אקרילי.

בשלב ראשון יגיע איש מקצוע מטעמנו ויבחן את שטחה של הרצפה כמו גם מצבה. על סמך הסיור הקצר הוא יוכל לספק לכם הצעת מחיר כמו גם לקבוע איתכם תאריך לביצוע העבודה.

היתרונות הגדולים שבפוליש אקרילי

את המושג פוליש וודאי שמעתם אבל כפי שפתחנו במאמר, כשמדובר על רצפות טרצו, שיש, בטון מוחלק או פי.וי.סי אנחנו ממליצים לכם לעשות פוליש אקרילי ויש לכך כמה סיבות:

לפני כל נתון אחר, פוליש אקרילי מעניק לרצפה שלכם ציפוי עמיד במיוחד לאורך זמן . הוא מונע שריטות כתוצאה של פעולות כמו הזזת רהיטים או שימוש מסיבי בצעצועים כמו כן הוא מונע ספיגה והיווצרות של כתמים בגלל חומרים כמו שמן, אלכוהול או דבקים שונים.

ציפוי של פוליש אקרילי בניגוד לציפויים אחרים לא כרוך בסכנת החלקה על הרצפה. החומרים עליהם מתבססים בתהליך של ציפוי פוליש אקרילי לא סותרים חומרי חיטוי בהם תמשיכו להשתמש במהלך הזמן ולבסוף התהליך עצמו יחסית מהיר.

הוא אומנם כרוך בשימוש במכונות מיוחדות אבל יחד עם זאת ובשונה מתהליכי ציפוי אחרים, אין צורך בתהליך הברקה באמצעות מכונה אחרי שמצפים את הרצפה בחומר המתאים.

נקודה אחרונה שחשובה במיוחד עבור בתי עסק, החומר שעליו מתבסס התהליך אינו מוליך חשמל ויוצר חשמל סטטי, תופעה בעייתית במיוחד בחדרי מחשבים או על רצפות ייצור.

מוקד שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותך 24 שעות ביממה
בכל שאלה ולצורך קבלת הצעת מחיר לפוליש וניקיון!

חייגו חינם: 1800-300-557

x סגור
קראו עוד על שירותי פוליש
פוליש מקצועי
מתי כדאי לעשות פוליש קריסטל? המומחים שלנו מסבירים מתי בדיוק, ולאילו סוגי רצפות מתאים הפוליש הקריסטלי שיבריק וייחדש את מראה המרצפות בבית או במשרד


לחצו להמשך קריאה...
רם שירותי פוליש
לאילו סוגי רצפות עושים פוליש סינטטי? לפני שמחליטים מה לעשות מתייעצים עם המומחים שלנו! בואו לדעת יותר על סוג הפוליש שמתאים לריצוף בבית / בעסק שלך...


לחצו להמשך קריאה...