ניקוי בריכות בכל מקום בישראל - יש לך בריכה בחצר?
ניקוי בריכות בכל מקום בישראל - יש לך בריכה בחצר? אנחנו מגיעים לנקות! חייג/י 1800-300-557
ניקוי בריכות בכל מקום בישראל - יש לך בריכה בחצר?
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סגור
טופס הנחה לפונים מהאתר
תמונות והמלצות:
שנות ניסיון מקצועי רם שירותי פוליש וניקיון 33

ניקוי יסודי ומקצועי לבריכה הפרטית בחצר שלך...

Hebrew

אם גם אתם מאותם צרכנים שיכולים להרשות לעצמם את ההנאה הגדולה שבבריכת שחייה בחצר הבית בורכתם. יחד עם זאת אתם וודאי מודעים לצורך בתחזוקה השוטפת ובניקוי תקופתי שנדרשים לבריכת השחייה שלכם.

במאמר הנוכחי אנחנו עומדים להעלות בפניכם כמה נקודות חשבות בנוגע לצורך בניקוי תקופתי של הבריכה מעבר לתחזוקה השוטפת שבה אתם מורגלים.

סביר להניח שאם אתם הבעלים הגאים של בריכת שחייה הצטיידתם בכל הדרוש על מנת לתחזק אותה כראוי, בין אם מדובר על חומרי ניקוי מתאימים כמו גם רובוט שאמור להקל עליכם את העבודה השוטפת.

יחד אם זאת אתם אמורים לדעת כי מדובר רק על תחזוקה שוטפת שתפקידה לנקות את המים לאורך העונה כמו גם לשמור על ניקיון כללי שלה. על מנת לבצע ניקיון יסודי בכל חלקי הבריכה שכוללים את הדפנות, שסתומים, משאבות ועוד אתם נזקקים לשירותים של חברה מתמחה.

מתי תזדקקו לשירותיה של חברה המתמחה בניקוי בריכות

ישנם שלושה מועדים עיקריים בהם תזדקקו לשירות מקצועי של ניקוי בריכות. קודם כל עם פתיחת העונה לצורך הכנת הבריכה ומילוי של מים, באמצע עונת הרחצה לצורך החלפת המים ועם סיום העונה על מנת לסגור אותה לתקופת החורף.

חברה מקצועית תדע לספק לכם את מכלול השירותים בכל המצבים הנדרשים והם כוללים שימוש בחומרי חיטוי וניקוי, ציוד לפוליש ועוד.

תהליך ניקוי הבריכה שלכם

כפי שהבנתם במהלכה של עונת השחייה מומלץ לכם להזמין אותנו שלוש פעמים. כשבכל אחד מהמועדים נשים דגש על נקודות שונות אבל יחד עם זאת בכל המקרים תהליך הניקוי עצמו כולל מספר מרכיבים.

לפני כל דבר אחר נבצע ניקוי יסודי של מכלולי ההפעלה בבריכה שלכם כולל: פירוק וניקוי של הפילטרים, ניקוי המשאבות אבל בעיקר ניקוי יסודי של הבריכה עצמה כולל הדפנות שלה. נשתמש בחומרי ניקוי שכולם לא רעילים ועומדים בתקני איכות הסביבה המחמירים ביותר.

השימוש בסוג החומרים תלוי גם בסוג הדיפון של הבריכה בין אם מדובר על ציפוי אקרילי או פסיפס יוקרתי. במידת הצורך נמליץ לכם על תהליך ליטוש או כפי שמוכר גם בתור פוליש. כשמדובר על בריכה המצופה בפסיפס יוקרתי יש לתהליך הפוליש חשיבות גדולה במיוחד.

טיפ קטן לסיום

ההנאה שבבריכה פרטית עשויה להיות מאוד גדולה, יחד עם זאת על מנת שהיא תהיה מושלמת הבריכה חייבת להיות מתוחזקת באופן הטוב ביותר.

את התחזוקה השוטפת גם אתם באמצעות רובוט וחומרים מתאימים מסוגלים לעשות. אבל כשמדובר על פעולות יותר מורכבות כמו לדוגמא טיפול בפילטרים או ניקוי יסודי של הדפנות חשוב שתשתמשו בשירותים של חברת ניקיון מקצועית.

מוקד שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותך 24 שעות ביממה
בכל שאלה ולצורך קבלת הצעת מחיר לפוליש וניקיון!

חייגו חינם: 1800-300-557

x סגור
קראו עוד על שירותי ניקיון
שירותי ניקיון מקצועי
רוצה להבריק את הרצפות בבית? בכדי לשמור על מראה נקי ומבריק, מומלץ לעשות הברקה מקצועית לרצפות בבית / במשרד לפחות פעם בשנתיים. רוצה לדעת יותר?


לחצו להמשך קריאה...
חברת ניקיון
איך מתחילים לנקות אחרי הצפה בבית? צוות המומחים של רם שירותי פוליש וניקיון מתמחה בניקוי בתים ודירות ולאחר הצפה בעקבות שטפון, פיצוץ צינור מים או מכל סיבה אחרת...


לחצו להמשך קריאה...