ניקיון גני ילדים - ניקוי מקצועי לגני ילדים בכל הארץ!
ניקיון גני ילדים בכל מקום בישראל! חייג/י לפרטים ומידע על השירות לגני ילדים: 1800-300-557
ניקיון גני ילדים - ניקוי מקצועי לגני ילדים בכל הארץ!
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סגור
טופס הנחה לפונים מהאתר
תמונות והמלצות:
שנות ניסיון מקצועי רם שירותי פוליש וניקיון 33

אנחנו מנקים גני ילדים בכל מקום בישראל!

Hebrew

לחיות בסביבה נקייה זו שאיפה בסיסית של כל בן תרבות. ישנם מקומות מיוחדים שהשמירה הקפדנית על ניקיונם מבדילה אותם מהמרחב הכללי.

אחד שכזה, הוא גן ילדים. בשונה ממבוגרים, לתנאי התברואה בגן הילדים יש הרבה יותר משקל ומשמעות על דייריו הצעירים. תחשבו על הבריאות שלהם ואיך הוא תושפע מגן לא נקי, מה הם עשויים להכניס לפה אם הם קטנים במיוחד.

שורה תחתונה, בתור בעלי גני ילדים כנראה שתרצו לספק להורי הילדים רק את הטוב ביותר גם כשמדובר על ניקיון הגן באופן קבוע.

לניקוי גני ילדים חשיבות גדולה במיוחד

כשבוחנים יותר לעומק ישנם נושאים ואזורים רגישים במיוחד הצוברים לכלכוך בגלל הפעילות המתקיימת בהם ולכן נדרשת הקפדה יתירה על ניקיונם. כך לדוגמה: המטבח, הארונות, השיש והכלים,  אזור האכילה, שירותים, אזור ריקון האשפה וכמובן חצר הגן. מסיבות אלו וגם אחרות כדאי לכם לשכור את השירותים של חברת ניקיון מקצועית. בדיוק כמו מה שאנחנו מציעים לכם.

אם גם החלטתם לפנות אלינו, נשמח לשלוח אליכם נציג מטעמנו והוא יבחן את גודלו של הגן, כמה ילדים, מצב התשתית והיקף עבודת הניקיון הנדרשת. נציגנו גם ימליץ לכם באיזו תדירות כדאי לנקות ומתי נדרש ניקיון יסודי אחת לתקופה באזורים רגישים ופגיעים במיוחד בשטח הגן. במידה ותחליטו שההצעה שלנו נראית לכם נשמח לסגור איתכם על תחילת עבודה.

על תהליך הניקוי שאנו מציעים

צוות העובדים של רם שירותי פוליש וניקיון מורכב ממנקים וממפקחים, בתחילתו של יום העבודה יעבור המפקח שלנו יחד עם המנקה על כל המטלות בגן הילדים הדבר הראשון אותו ינקה העובד שלנו הוא כל מה שקשור עם מזון ממטבח הגן ועד לאזור שבו אוכלים הילדים.

בהמשך הוא ינקה את השירותים וחדר המשחקים. בסופו של תהליך גם הרצפה תעבור שטיפה יסודית. קחו בחשבון כי המנקים שלנו משתמשים רק בחומרי ניקוי בטיחותיים שלא מסכנים את בריאותם של הילדים העלולים לנשום את אדי החומרים או חלילה לגעת בהם ואפילו לשתות מהם.

העובדים שלנו מודעים לצורך להקפיד ולהרחיק את חומרי הניקוי מילדים. גם המפקחים שלנו מונחים לעבור ולבדוק את נושא חומרי הניקוי כמו גם את איכות העבודה בכלל.

לסיום נדגיש נקודה חשובה במיוחד והיא הניקיון בחצר הגן. הוא חלק חשוב במיוחד בתהליך הניקוי של הגן. בין אם מדובר על שטיפה במים, גירוף בחול על מנת למצוא חפצים שונים שלא אמורים להיות שם.

בסופו של יום הילדים שלכם נמצאים לא מעט שעות בחצר וכדאי שתהיה נקייה במיוחד עבורם. ארגז החול הינו מדגרה ידועה לחיידקים מעבירי מחלות. אנו יודעים לנקות את ארגזי החול ולרסס אותו בחומרים מיוחדים משמידי חרקים. אנו גם ממליצים לבעלי הגן להחליף את החול אחת לתקופה ובעיקר בהתאם למראה ולמרקם שלו.

מוקד שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותך 24 שעות ביממה
בכל שאלה ולצורך קבלת הצעת מחיר לפוליש וניקיון!

חייגו חינם: 1800-300-557

x סגור
קראו עוד על שירותי ניקיון
שירותי ניקיון מקצועי
רוצה להבריק את הרצפות בבית? בכדי לשמור על מראה נקי ומבריק, מומלץ לעשות הברקה מקצועית לרצפות בבית / במשרד לפחות פעם בשנתיים. רוצה לדעת יותר?


לחצו להמשך קריאה...
חברת ניקיון
איך מתחילים לנקות אחרי הצפה בבית? צוות המומחים של רם שירותי פוליש וניקיון מתמחה בניקוי בתים ודירות ולאחר הצפה בעקבות שטפון, פיצוץ צינור מים או מכל סיבה אחרת...


לחצו להמשך קריאה...