ניקיון לדירה שכורה - ניקוי יסודי לדירה שכורה לפני / אחרי שוכרים
ניקיון לדירה שכורה - ניקוי יסודי לדירה שכורה לפני / אחרי שוכרים! חייג/י: 1800-300-557...
ניקיון לדירה שכורה - ניקוי יסודי לדירה שכורה לפני / אחרי שוכרים
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סגור
טופס הנחה לפונים מהאתר
תמונות והמלצות:
שנות ניסיון מקצועי רם שירותי פוליש וניקיון 33

רוצה לנקות דירה שכורה לפני או אחרי שוכרים?

Hebrew

שכרתם דירה ואתם מתכוונים לעבור אליה ממש בזמן הקרוב, דקה אחת לפני שאתם עומדים להעביר את הציוד שלכם, סביר להניח שתרצו לדעת מה מצבה, עד כמה היא מלוכלכת וזקוקה לשירותי ניקיון.

גם אם הדיירים הקודמים היו קפדניים ונקיים בהתנהלותם, תעדיפו קרוב לוודאי להשקיע בניקיון יסודי של הדירה לפני כניסתכם אליה. אם מדובר על דירת סטודיו, תוכלו לנקות לבד אך לא בטוח ברמה מקצועית של חברת ניקיון. אם מדובר על דירה או בית גדול, עדיף לכם להזמין חברת ניקיון שזו התמחותה מזה שנים בניקיון דירות שכורות.

אם השתכנעתם בנחיצותה של חברת ניקיון ויותר מכך גם קבלת המלצה חמה עלינו, נשלח אליכם בהקדם האפשרי נציג מטעמנו שיבחן את מצב הדירה. סקירה מהירה של שטחה של הדירה כמו גם בחינה של מצבה המדויק. בסופה של הפגישה נעביר לכם הצעת מחיר מפורטת.

כשמדובר על דירה שכורה הניסיון שלנו מצביע על כמה נקודות תורפה שמחייבות התייחסות והשקעה מיוחדת. לדוגמא: ארונות מטבח שלא עברו ניקוי יסודי תקופה ארוכה, תריסים מאובקים, כלים סניטרים לא מתוחזקים. בעצם כל אותם פריטים שהדיירים לא חשים שהם שלהם ולכן נוטים להזניח אותם. מאידך אתם בתור דיירים חדשים ולו רק לעצם התחושה של ההתחדשות, תרצו למצוא את עצמכם נכנסים לדירה מבריקה.

על שלבי הניקיון של דירה שכורה

ביום שקבענו יגיע צוות מנקים מטעמנו יחד עם מפקח שמתפקידו להגדיר להם יעדים מדויקים לעבודה כמו גם לבחון את התוצאות בסוף היום. בשלב ראשון של העבודה יתרכז הצוות שלנו בניקיון יסודי של כלי הסניטציה, ארונות המטבח וארונות נוספים אם רק נשארו, חלונות ותריסים. את הרצפה משאירים לשלב הבא והסופי. 

רק לידע כללי, העובדים שלנו משתמשים בחומרי ניקוי איכותיים שלא בהכרח תוכלו למצוא אותם בסופר הקרוב. בשלב השני יבריקו המנקים שלנו את הרצפה בין אם מדובר על שאיבה וקרצוף של שטיחים מקיר לקיר או שטיפה יסודית של רצפת טרצו או שיש. בסופו של היום ואחרי בחינה משותפת של המפקח מטעמנו יחד איתכם נשאיר לכם דירה מבריקה.

מוקד שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותך 24 שעות ביממה
בכל שאלה ולצורך קבלת הצעת מחיר לפוליש וניקיון!

חייגו חינם: 1800-300-557

x סגור
קראו עוד על שירותי ניקיון לבית
ניקיון מקצועי לבית
שיפצת את הבית או הדירה? כנראה שהכל מלא אבק, לכלוך וכתמי צבע. רם שירותי פוליש וניקיון מציעים שירות מקצועי לניקוי דירות ובתים פרטיים שעברו שיפוץ יסודי!


לחצו להמשך קריאה...
 שירותי ניקיון לבית
מי ינקה אצלך לפני החגים? המוני ישראל אוהבים לארח ובמיוחד בתקופות החגים. אנו מציעים גם לך לא לשבור את הגב השנה, ולהזמין אותנו לנקות את הבית לפני החגים הקרובים...


לחצו להמשך קריאה...