הברקת רצפות בהתחייבות לתוצאות מושלמות: 1800-300-557
רם שירותי פוליש וניקיון! הברקת רצפות בהתחייבות לתוצאות מושלמות: 1800-300-557...
הברקת רצפות בהתחייבות לתוצאות מושלמות: 1800-300-557
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סגור
טופס הנחה לפונים מהאתר
תמונות והמלצות:
שנות ניסיון מקצועי רם שירותי פוליש וניקיון 33

הברקת רצפות בהתחייבות ל-100% תוצאות!

Hebrew

הברקת רצפות מתאימה לבעלי בתים או מבנים שעוברים שיפוץ ורוצים לחדש את מראה הרצפה מבלי להחליף את כל הרצפות, או לפני חג מרכזי, לפני מכירה וכאשר הרצפות עכורות מוכתמות ודהויות.

על הסוגים השונים של הברקת רצפות

סוגי ההברקות הקיימות הינן: הברקה קריסטלית והברקה באמצעות ווקס. את שתי ההברקות ניתן ליישם לאחר שנעשה לרצפות טיפול באמצעות ליטוש.

לפני תחילת הטיפול ברצפות, חשוב לדאוג כי הרצפות פנויות מכל הרהיטים ויש לקחת בחשבון כי תהליך של הברקת רצפות לוקח כ-4  עד 6 שעות בממוצע. פוליש לרצפות יכול גם להימשך יומיים.

את תהליך הפוליש מתחילים עם מכונות ליטוש מיוחדות. בתחילה מורידים באמצעות מכונת הליטוש כמה מילימטרים בודדים לפי הצורך, מגובה המרצפות וזאת על מנת שאפשר יהיה לאטום את המרצפות ולהשוות את הגבהים ביניהן. לאחר פעולת הליטוש מורחים שעוות ווקס המיועדת להברקת הרצפות.

בהברקה קריסטלית או פוליש קריסטל מעניקים לרצפות מראה רטוב ללא החלקה. גם כאן נעשה תהליך של ליטוש המרצפות.

לאחר ליטוש הרצפות ומריחת סילר ודבקים מיוחדים על הרצפות על מנת שיהיו בעלות ריצוף אחיד, מתבצע תהליך יישום פוליש קריסטל במספר שכבות עד לייבוש מלא והגעה למראה המבוקש.

את הפוליש להברקת הרצפות ניתן להשיג במגוון סוגים: פוליש קריסטל, פוליש מט ופוליש במרקם משיי.

הברקת הרצפות המתאימה לך

הברקה קריסטלית – הברקה קריסטלית מתאימה למראה הרטוב והמבריק ביותר שקיים. הברקה המתאימה למראה מלכותי נקי ויוקרתי.

הברקה מט – הברקת רצפות בגוון מט מתאימה לאלה המעוניינים בחידוש הרצפות ומריחת שכבה הגנה. המראה המט אינו מבריק והוא מקנה מראה חדש יותר לרצפות.

הברקת משיי – עוד סוג הברקה ואופציה להגנה על הרצפות היא הברקת רצפות בגוון משיי. הגוון הוא בעל מרקם רך יותר וקצת מבריק והוא נועד לחידוש מראה הרצפות ושמירה עליהן.

לאחר הברקת הרצפות בפוליש מכל סוג, מומלץ לנקות את הרצפות בחומרי ניקוי המתאימים לרצפות שעברו יישום פוליש. פוליש לרצפות יש להזמין בכל שלוש עד ארבע שנים ובהתאם למצב המרצפות הקיים.

מוקד שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותך 24 שעות ביממה
בכל שאלה ולצורך קבלת הצעת מחיר לפוליש וניקיון!

חייגו חינם: 1800-300-557

x סגור
קראו עוד על שירותי ניקיון
שירותי ניקיון מקצועי
רוצה להבריק את הרצפות בבית? בכדי לשמור על מראה נקי ומבריק, מומלץ לעשות הברקה מקצועית לרצפות בבית / במשרד לפחות פעם בשנתיים. רוצה לדעת יותר?


לחצו להמשך קריאה...
חברת ניקיון
איך מתחילים לנקות אחרי הצפה בבית? צוות המומחים של רם שירותי פוליש וניקיון מתמחה בניקוי בתים ודירות ולאחר הצפה בעקבות שטפון, פיצוץ צינור מים או מכל סיבה אחרת...


לחצו להמשך קריאה...