ניקיון אחרי הצפה - אנחנו מנקים בשבילך אחרי הצפה!
ניקיון אחרי הצפה - אנחנו מנקים בשבילך אחרי הצפה! חייג/י לקבלת יעוץ מקצועי: 1800-300-557
ניקיון אחרי הצפה - אנחנו מנקים בשבילך אחרי הצפה!
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סגור
טופס הנחה לפונים מהאתר
תמונות והמלצות:
שנות ניסיון מקצועי רם שירותי פוליש וניקיון 33

אנחנו באים לנקות אחרי הצפה!

Hebrew

ניקיון אחרי הצפה

ישנם מצבים בלתי צפויים שעשויים לגרום לכם לעוגמת נפש משמעותית. הצפה של הבית בעקבות פיצוץ צינור מים או גלישה של מי הגשמים למרתפים ולדירות הקרקע בעקבות קריסה של מערכת הניקוז העירונית, הן דוגמאות בולטות ומתסכלות.

ניקיון ​אחרי הצפה - מה עושים? אפשר לנקות לבד ללא ציוד מקצועי מתאים ולקחת סיכון שמלאכת הייבוש והניקוי לא תבוצע בשלמות ותחמיר בעתיד את הנזק שנגרם לתכולה ולמבנה.

מצד שני אפשר להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית שמתמחה בניקוי דירות לאחר הצפה ולשפר משמעותית את הסיכויים להחזיר את המצב לקדמותו, עד כמה שניתן, לפני בואה של ההצפה.

אם תבחרו להתקשר אל רם שירותי פוליש וניקיון על מנת לנקות את דירתכם לאחר שהוצפה במים, אנו נגיע בהקדם ונבצע סריקה ראשונית לזיהוי הנזקים והערכתם.

הערכת נזקים וניקיון יסודי אחרי הצפה

שלב זה חיוני ביותר להמשך וזאת כדי להתאים את שיטת הניקיון, סוג החומרים, משך הטיפול והאינטנסיביות שלו. נבצע בדיקה של סוג המים: האם מדובר במי ביוב, מי גשמים, או מים רגילים שזרמו לתוך הדירה כתוצאה מפיצוץ צינור מים פנימי.

מהו סוג הרצפה שנפגעה: האם רצפת עץ, איזה סוג של עץ, האם מרצפות קרמיקה, שיש או אחרות, האם הרהיטים הוצפו ונפגעו, מה קורה עם קווי החשמל, עד לאן המים חדרו, האם גרמו לקצר בדירה, האם זלגו לארון החשמל, האם נוצר קצר ונשרפו חוטים שגרמו נזק למבנה.

לאחר מיפוי הנזקים הנראים לעין, נגיש הצעת מחיר הכוללת הערכה של משך הזמן הנדרש לביצוע הניקוי לאחר ההצפה, איך יראה הבית לאחר הניקוי ועד כמה יוחזר למצבו הקודם לגבי כל הפריטים או חלקם.

לאחר שהשלמנו את שלב זיהוי הנזקים והערכתם, ניגש לביצוע הניקוי בפועל. אנו מפרידים בין ניקוי המבנה הפיזי כמו קירות ורצפות לבין התכולה של הבית, ריהוט, ציוד חשמלי, ארונות וכדומה.

לניקוי קירות משתמשים בחומרי ניקוי מיוחדים, במברשות ובמכונות יבוש ייעודיות. המטרה היא למנוע בעתיד, היווצרות פטריות שאוהבות קירות רטובים. קיר שצבוע בצבעי שמן או מחופה בטפט  יקבל טיפול שיותאם לו במיוחד מבחינת חומר הניקוי, המברשת והסמרטוט המיוחד.

אם רצפת פרקט הוצפה במים, הייבוש, הניקוי והשיקום שלה שונים מהותית לעומת רצפת קרמיקה. אם נמצא שרצפת הפרקט ניזוקה בצורה בלתי הפיכה, נודיע לכם ונייעץ לכם להחליפה במקום להשקיע בניקוי חסר תכלית ויכולת שיקום.

בכל מקרה, ניקוי בתים על ידי צוות מקצועי מיומן ובעל ניסיון מומלץ על פני ניקוי בשיטת עשה זאת בעצמך. נסו אותנו. לא תצטערו.

מוקד שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותך 24 שעות ביממה
בכל שאלה ולצורך קבלת הצעת מחיר לפוליש וניקיון!

חייגו חינם: 1800-300-557

x סגור
קראו עוד על שירותי ניקיון
שירותי ניקיון מקצועי
רוצה להבריק את הרצפות בבית? בכדי לשמור על מראה נקי ומבריק, מומלץ לעשות הברקה מקצועית לרצפות בבית / במשרד לפחות פעם בשנתיים. רוצה לדעת יותר?


לחצו להמשך קריאה...
חברת ניקיון
איך מתחילים לנקות אחרי הצפה בבית? צוות המומחים של רם שירותי פוליש וניקיון מתמחה בניקוי בתים ודירות ולאחר הצפה בעקבות שטפון, פיצוץ צינור מים או מכל סיבה אחרת...


לחצו להמשך קריאה...