פוליש וקס - רם שירותי פוליש וניקיון
רוצה לעשות פוליש וקס? רם שירותי פוליש וניקיון לשירותך בשיחת חינם: 1800-300-557
פוליש וקס - רם שירותי פוליש וניקיון
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סגור
טופס הנחה לפונים מהאתר
תמונות והמלצות:
שנות ניסיון מקצועי רם שירותי פוליש וניקיון 33

רוצה לעשות פוליש וקס? אנחנו לשירותך!

Hebrew

כמה נעים להיכנס הביתה או למשרד ולראות רצפה מבריקה! יחד עם זאת אתם וודאי מודעים לעובדה שככל שחולף הזמן כך גם הרצפה שלכם תבריק פחות ופחות.

עניין של שחיקה, תהליך שהוא טבעי לגמרי שניתן לטפל בו באמצעות מה שוודאי יצא לכם להכיר או לפחות לשמוע עליו - פוליש וקס.

עולם שלם של תהליכים וחומרי גלם שתפקידם לשמר ולהבריק רצפות מסוגים ולייעודים שונים. החל מרצפת הסלון הביתי שלכם ועד לרצפת הייצור במפעל היטק מתקדם.

למי מתאים להשתמש בפוליש ווקס

כשמדובר על שימוש בתהליכי פוליש ווקס אין לקוח פוטנציאלי שלא כדאי לו אחת לתקופה להשתמש בשירותים של חברת ניקיון מקצועית לצורך ביצוע העבודה.

אם החלטתם להשתמש בשירותים שלנו, בשלב ראשון נשלח נציג שיבין יותר לעומק את אופי העבודה הנדרשת. האם מדובר בפוליש קריסטלי או בפוליש סינטטי. שני תהליכי עבודה בהם משתמשים בחומרי גלם שונים לגמרי המתאימים למשטחים שונים.

בנוסף יבחן הנציג שלנו את שטח הרצפה המדובר כמו גם את חומר הגלם ממנו היא עשויה, לדוגמא אם נגלה כי מדובר על רצפת קרמיקה פשוט נפרד כידידים מהסיבה הפשוטה שאסור בתכלית האיסור לבצע עבודות פוליש על רצפות קרמיקה.

במידה וההצעה תתאים לכם יתאם עבורכם הנציג שלנו יום לביצוע העבודה.

כמה מילות תאור לגבי תהליך השימוש בפוליש וקס

כשמדובר על תהליך ביצוע עבודת פוליש ווקס הוא בדרך כלל כולל שלושה שלבים:

  • השלב הראשון בפוליש וקס, הוא שלב הקרצוף, זהו החלק שבו העובד או עובדים שלנו באמצעות מכונת הפוליש פשוט מנקים באופן יסודי במיוחד את הרצפה שלכם.
     
  • השלב השני הוא מריחה של ווקס או בעברית כפי שהיא מוכרת בתור שעווה.
     
  • בשלב האחרון של העבודה יבריקו העובדים שלנו את הרצפה גם באמצעות מכונת הפוליש בדיוק כמו שאתם נוהגים להבריק כול כלי כסף איכותי במיוחד.

רק חשוב לנו להדגיש כי לפני תחילת העבודה נדאג לפנות את כל הרהיטים והחפצים, במידת הצורך גם נגן עליהם בניילון, כי חשוב לנו כי מלבד ההברקה של הרצפה עצמה שהסביבה לא תינזק בשום אופן. מדובר בעיקר בעניין של תשומת לב מרבית כמו גם ניסיון גדול של העובדים.

מוקד שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותך 24 שעות ביממה
בכל שאלה ולצורך קבלת הצעת מחיר לפוליש וניקיון!

חייגו חינם: 1800-300-557

x סגור
קראו עוד על שירותי פוליש
פוליש מקצועי
מתי כדאי לעשות פוליש קריסטל? המומחים שלנו מסבירים מתי בדיוק, ולאילו סוגי רצפות מתאים הפוליש הקריסטלי שיבריק וייחדש את מראה המרצפות בבית או במשרד


לחצו להמשך קריאה...
רם שירותי פוליש
לאילו סוגי רצפות עושים פוליש סינטטי? לפני שמחליטים מה לעשות מתייעצים עם המומחים שלנו! בואו לדעת יותר על סוג הפוליש שמתאים לריצוף בבית / בעסק שלך...


לחצו להמשך קריאה...