ניקוי חלונות בבתים ודירות - ניקיון יסודי ומבריק לחלונות מכל סוג
רוצה לנקות ולהבריק את החלונות בבית? רם שירותי פוליש וניקיון עומדים לרשותך בכל הארץ...
ניקוי חלונות בבתים ודירות - ניקיון יסודי ומבריק לחלונות מכל סוג
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סגור
טופס הנחה לפונים מהאתר
תמונות והמלצות:
שנות ניסיון מקצועי רם שירותי פוליש וניקיון 33

רוצה לנקות ולהבריק את החלונות בבית?

Hebrew

ניקוי חלונות מאת רם פוליש

הניקיון של הבית או הדירה שלכם מורכב מכמה וכמה תהליכים הדורשים התייחסות שונה בהתאם לאופיו של הניקוי. ניקוי אבק, שטיפת רצפות, קרצוף האמבטיה והשירותים מתבצעים באופן קבוע ושוטף ללא תשומת לב מיוחדת. חומרי הניקוי קבועים ומוכרים פחות או יותר. לעומת זאת, ובעיקר לאחר סופת חול, אובך וגשמים, שפוגשים את חלונות הבית הפרטי, הסיפור הוא כבר אחר.

אם מדובר על חלונות קטנים יחסית בדירה צנועה שהגישה אליהם נוחה ובטוחה, אתם יכולים לנקות לבד או בסיוע עוזרת בית. הניקיון יכול להתבצע באמצעות נייר עיתון ספוג במים. מה שמבטיח חלון לא נקי מרוח בשכבה של אבק וחול שנדבק לזכוכית החלון.

לעומת זאת, בדירה גדולה יותר, שהחלונות גדולים ורחבים כי בעלי הדירה אוהבים אור ושמש טבעיים, כדאי מאד להפעיל חברת ניקיון שיודעת לנקות חלונות באופן מקצועי.

החלטתם להזמין אותנו לניקוי החלונות. נגיע במועד שנקבע. נתרשם מגודל החלונות. סוג המשקופים והזכוכית. האם מדובר בבית פרטי צמוד קרקע או באחת הקומות בבניין מגורים משותף. האם ניתן להסיר את החלונות מהמסילות שלהן, להשכיב אותם על תומכות מיוחדות ולנקות בתוך הבית. האם יש צורך לעמוד על אדן החלונות מחוץ לדירה ולנקות מבחוץ. אם כן, נדרשת היערכות מיוחדת מבחינת המברשות, צינור המים, גירוד לכלוך וכתמים, וייבוש המשטח בסוף התהליך.

על תהליך ניקוי החלונות

לאחר שאושרה הצעת המחיר שלנו נערך בהתאם עם חומרי הניקוי, המברשות, הספוגים, הסמרטוטים, הסולמות, המגבים המיוחדים וכל ציוד נלווה אחר. משקופים מסוג אלומיניום יקבלו טיפול אחר לעומת משקופי עץ יוקרתיים.

החומר שממנו עשויות מסגרות החלונות ישפיע על סוג חומר הניקוי ואופן הביצוע. האם באמצעות מברשות, סמרטוטים, ספוגים או ברזלית. במקרים מיוחדים נצטייד גם במכשיר שמתיז אדים בלחץ גבוה.

אם מצאנו שהחלונות, המסילות והמשקופים רווים בחול ואבק שנרטב והפך לעיסה דביקה, נגרד את השכבות מבין המסילות, נשאב את הפסולת באמצעות שואב אבק תעשייתי, נבריש את החלונות, נפעיל מכשיר קיטור או נתיז מים בלחץ לשטיפת החלונות, את המים ננגב באמצעות מגבים מיוחדים, לאחר מכן נייבש ונחליק עם מברשות וסמרטוטים מיוחדים שיתנו לחלונות מראה חדש. רוצים לקבל מידע נוסף על שירות של ניקוי חלונות? צרו קשר ונשמח לסייע!

מוקד שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותך 24 שעות ביממה
בכל שאלה ולצורך קבלת הצעת מחיר לפוליש וניקיון!

חייגו חינם: 1800-300-557

x סגור
קראו עוד על שירותי ניקיון לבית
ניקיון מקצועי לבית
שיפצת את הבית או הדירה? כנראה שהכל מלא אבק, לכלוך וכתמי צבע. רם שירותי פוליש וניקיון מציעים שירות מקצועי לניקוי דירות ובתים פרטיים שעברו שיפוץ יסודי!


לחצו להמשך קריאה...
 שירותי ניקיון לבית
מי ינקה אצלך לפני החגים? המוני ישראל אוהבים לארח ובמיוחד בתקופות החגים. אנו מציעים גם לך לא לשבור את הגב השנה, ולהזמין אותנו לנקות את הבית לפני החגים הקרובים...


לחצו להמשך קריאה...