ניקוי חלונות ראווה בחנויות ועסקים - חייג/י חינם: 1800-300-557
ניקוי חלונות ראווה בחנויות ועסקים - חייג/י חינם: 1800-300-557 ואנחנו בדרך לנקות...
ניקוי חלונות ראווה בחנויות ועסקים - חייג/י חינם: 1800-300-557
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סגור
טופס הנחה לפונים מהאתר
תמונות והמלצות:
שנות ניסיון מקצועי רם שירותי פוליש וניקיון 33

ניקוי חלונות ראווה בחנויות ועסקים

Hebrew

האם שמתם לב לכך שרובם של הרחובות בהם מתקיימת פעילות קמעונאית הם בעיקר חלונות ראווה. בתור צרכנים אתם נמשכים לאלו שנקיים ומבעד לזכוכית שלהם ניתן לראות קולקציות שמושכות את העין שלכם.

מאידך, אם אתם הבעלים של אחת מהחנויות אתם עוסקים לא מעט בחלונות הראווה שכשמם כן הם. אתם מחליפים את הקולקציות לעיתים תכופות על מנת למשוך קונים פוטנציאלים ואתם דואגים שחלונות הראווה שלכם יהיו מבריקים כל הזמן. הניסיון מלמד כי בעלי חנויות המטפחים את החנויות שלהם מושכים יותר לקוחות לחנות ובסופו של תהליך גם מוכרים יותר.

ניקוי של חלונות ראווה פירושו חוזה ארוך טווח על כל המשתמע. במידה והחלטתם להשתמש בשירותינו, נתאם פגישה בבית העסק במועד שנוח לכם,  נבחן יחד איתכם את החלון, גודלו, סוג הזכוכית, באיזו קומה החנות, נוחות הגישה וביצוע העבודה, האם נדרש סולם או פיגום.

בהתאם למפרט נתאים את סוג הציוד הטכני לניקוי והחומרים. גם למיקומה של החנות יש משמעות חשובה, כשמדובר על חנות ברחוב ראשי ועמוס תחבורה מזהמת היא תדרוש תכיפות הרבה יותר גבוהה של ניקוי החלונות. עם סיומה של הפגישה נשמח לספק לכם הצעת מחיר מפורטת המתייחסת לתדירות הניקיונות כמו גם משך הזמן של פעולת ניקיון.

כמה מילים על תהליך ניקוי חלונות הראווה שלכם

לנקות היטב חלון ראווה הוא לא עניין של מה בכך. אם ברצונכם לשמור על הברק של הזכוכית ולאורך זמן, על המנקים שלנו להשתמש במיטב חומרי הניקיון כדי שהתוצאה תהיה איכותית במיוחד.

מדובר על חומרי ניקיון שפותחו בדיוק עבור משימות אלו ושימוש בהם מאפשר להסיר כל כתם אפשרי החל מאבק רגיל דרך חול, גריז, ניירות דבק למינם ואפילו ספרי של צבע שוונדליסט ריסס על החלון שלכם באישון לילה.

בנוסף ליכולות הניקוי שלהם חומרי הניקוי גם מזככים את הזכוכית של חלונות הראווה שלכם. פעולה המשמרת אותם לאורך זמן וכמובן מסייעת לברק שלהם בסופו של יום. אם ישנה פעולת ניקיון אחת וגדולה המסייעת להגדלת המכירות אצלכם בחנות היא זאת הכרוכה בניקוי קבוע ויסודי של חלונות הראווה שלכם.

מוקד שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותך 24 שעות ביממה
בכל שאלה ולצורך קבלת הצעת מחיר לפוליש וניקיון!

חייגו חינם: 1800-300-557

x סגור
קראו עוד על שירותי ניקיון לעסק
ניקיון מקצועי לעסק
רוצה לנקות את המשרד בערב? רם שירותי פוליש וניקיון מספקת לבעלי עסקים שירות יחודי של ניקי משרדים בשעות הערב, אחרי שעות העבודה או בשעות הבוקר המוקדמות...


לחצו להמשך קריאה...
שירותי ניקיון לעסק
שירות לניקוי מסעדות בכל הארץ! מנהלים מסעדה? מחפשים חברת ניקיון מקצועית לניקוי קבוע? אנו מספקים שירות יחודי לניקוי מסעדות קבוע, בכל מקום בישראל ובכל שעות היממה.


לחצו להמשך קריאה...