ניקיון חנויות בכל הארץ - חייג/י חינם: 1800-300-557
שירות יחודי לניקיון חנויות בכל הארץ - חייג/י חינם: 1800-300-557 ואנחנו בדרך אליך...
ניקיון חנויות בכל הארץ - חייג/י חינם: 1800-300-557
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סגור
טופס הנחה לפונים מהאתר
תמונות והמלצות:
שנות ניסיון מקצועי רם שירותי פוליש וניקיון 33

ניקיון חנויות בכל הארץ!

Hebrew

אם אתם הבעלים של חנות ובעיקר אחת כזאת שלמראה שלה יש משקל מהותי בחווית הקניה אצלה, אתם בוודאי מודעים לצורך בתחזוקה שוטפת שכוללת גם ניקיון כמעט על בסיס יומי לפני או אחרי שעות העבודה.

לביצוע הניקיון כדאי לכם לשכור את שירותיה של חברת ניקיון המעסיקה עובדים מקצועיים, זמינים לכל שעה, מצוידים בציוד ובכלים מיוחדים לניקוי, וכמובן בחומרי הניקוי שמתאימים לרצפת החנות, לחלון הראווה, למדפים, למנורות ולחדרי השירותים במידה וקיימים בתוך החנות.

אפשר לנקות לבד או בסיוע של עובד ניקיון עצמאי. אך כאשר מדובר על גמישות ואמינות לחברת ניקיון ישנו יתרון מהותי שנובע מהעובדה שהיא מעסיקה צוות עובדים כך שבשעה שאחד העובדים חולה או נעדר מסיבה אחרת , יש לו תמיד תחליף ומלאכת הניקיון לא מתעכבת והלכלוך לא נערם בחנות וגורם מבוכה לבעלים ולקונים.

איך מתבצע ניקוי החנות?

לפני ביצוע העבודה אנו נגיע לחנות שלכם לפי קריאה. נוכל לבחון את שטחה, האם היא כוללת שירותים או קומת גלריה, בשיתוף אתכם נוכל להבין את הדגשים הקשורים בניקיון החנות. נקודות כמו ויטרינות, החומר ממנו עשויה הרצפה בחנות ועוד.

עם סיומו של הסיור הקצר נספק לכם הצעת מחיר שגם תפרט את הימים בשבוע שמתאים לכם לבצע את הניקיון, כמה פעמים בשבוע, מהו היקף הניקיון השוטף, האם תבקשו פרויקטים מיוחדים לניקיון כמו קירות, מדפים,תריסים ואפילו חלון ראווה. כל פרויקט מיוחד יתומחר בנפרד.

עם תחילת העבודה יגיע אליכם אחד המנקים שלנו, במידת הצורך תספקו לו מפתח כך שיוכל לנקות את החנות בסוף יום העבודה או לחילופין בתחילתו. תהליך הניקוי כולל ניקיון יסודי של הרצפה תוך שימוש בחומרי ניקוי המתאים לסוג הרצפה אצלכם בחנות, בנוסף באופן קבוע המנקה שלנו יסיר את האבק שהצטבר גם בפינות הנסתרות ביותר.

על פי דרישתכם הוא ינקה אזורים ספציפיים בחנות כדוגמת הויטרינות אם קיימות כאלו. בנוסף נגדיר ביחד פרויקטים מיוחדים כמו ניקיון חלונות הראווה, רענון של הווילונות בחדרי ההלבשה ועוד. מעבר למנקה עצמו מעורב בתהליך גם מפקח שבוחן את איכות העבודה של המנקה באופן שוטף. בסופו של יום אנחנו נרצה שתהפכו ללקוחות מרוצים וקבועים לאורך זמן.

מוקד שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותך 24 שעות ביממה
בכל שאלה ולצורך קבלת הצעת מחיר לפוליש וניקיון!

חייגו חינם: 1800-300-557

x סגור
קראו עוד על שירותי ניקיון לעסק
ניקיון מקצועי לעסק
רוצה לנקות את המשרד בערב? רם שירותי פוליש וניקיון מספקת לבעלי עסקים שירות יחודי של ניקי משרדים בשעות הערב, אחרי שעות העבודה או בשעות הבוקר המוקדמות...


לחצו להמשך קריאה...
שירותי ניקיון לעסק
שירות לניקוי מסעדות בכל הארץ! מנהלים מסעדה? מחפשים חברת ניקיון מקצועית לניקוי קבוע? אנו מספקים שירות יחודי לניקוי מסעדות קבוע, בכל מקום בישראל ובכל שעות היממה.


לחצו להמשך קריאה...