ניקוי חניונים חיצוניים ופנימיים בכל הארץ - חייג/י חינם: 1800-300-557
ניקוי חניונים חיצוניים ופנימיים בכל הארץ - חייג/י חינם: 1800-300-557 ואנחנו בדרך...
ניקוי חניונים חיצוניים ופנימיים בכל הארץ - חייג/י חינם: 1800-300-557
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סגור
טופס הנחה לפונים מהאתר
תמונות והמלצות:
שנות ניסיון מקצועי רם שירותי פוליש וניקיון 33

ניקוי ותחזוקה של חניונים בכל הארץ

Hebrew

בתור בעלי נכסי נדלן כדוגמת בניני משרדים, יש לכם לא מעט הוצאות שוטפות הקשורות בתחזוקת המבנים שלכם. אתם דואגים לניקיון השוטף של החללים הציבוריים, מתחזקים את כל המערכות כמו מיזוג אוויר וחשמל.

ישנם תהליכים שדורשים פעולות יחסית פשוטות לעומתם ישנן פעולות שדורשות את שכירת השירותים של חברות מקצועיות במיוחד כדוגמת הניקיון של החניון שלכם.

מקום שבו מכוניות משאירות את סימני הצמיגים שלהם ובמקרים יותר קשים גם לכלוך, נזילות שמנים, פיח על הקירות, חפצים, בקבוקים, בדלי סיגריות וכו'. בדיוק מסיבות אלו מומלץ להשתמש בשירותים של חברת ניקיון מקצועית שיש לה את כל הציוד המתאים.

על שירות ניקוי החניונים

בשונה משירותי ניקיון אחרים שאותם מבצעים רק אחת לתקופה, כשמדובר על תחזוקה וניקיון של החניון שלכם, מדובר על פעולה שוטפת שאמורה להתבצע אחת לפרק זמן קבוע בהתאם לכמות התנועה בחניון.

אי לכך מדובר על חוזה ארוך טווח. בשלב ראשון נציג מטעמנו יגיע אליכם ויחד נערוך סיור קצר בחניון, הוא ילמד מכם נקודות כמו כמות התנועה ושעות בהן החניון סגור וניתן לנקות אותו. בסופו של הסיור תוכלו לקבל הצעת מחיר כמו גם לקבוע מועדי עבודה קבועים.

כשמדובר על ניקיון קבוע של חניון, עיקר השימוש הוא במכונה ייעודית שאותה מסיע מפעיל תוך שהוא יושב עליה או דוחף אותה. באמצעות מכונה זו ניתן לבצע שלוש פעולות עיקריות:

  • הראשונה היא שאיבה מסיבית, מהירה ויסודית של כל האבק שהצטבר על רצפת החניון.
  • הפעולה שנייה היא מעין קרצוף של רצפת החניון תוך שימוש בחומרי ניקוי מיוחדים.
  • הפעולה השלישית אותה מבצעים באמצעות המכונה היא של שטיפת הרצפה והברקתה.

וודאי ייצא לכם לראות אנשי ניקיון נעים על מכונות כאלו בחניונים ציבוריים מרכזיים. פעולות תחזוקה וניקיון נוספות אותן מבצעים העובדים שלנו כרוכות בניקוי של כל האביזרים השונים שנמצאים בחניון כמו מכונות תשלום וציוד הכיבוי על מנת לשמור עליהם באופן הטוב ביותר.

מוקד שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותך 24 שעות ביממה
בכל שאלה ולצורך קבלת הצעת מחיר לפוליש וניקיון!

חייגו חינם: 1800-300-557

x סגור
קראו עוד על שירותי ניקיון לעסק
ניקיון מקצועי לעסק
רוצה לנקות את המשרד בערב? רם שירותי פוליש וניקיון מספקת לבעלי עסקים שירות יחודי של ניקי משרדים בשעות הערב, אחרי שעות העבודה או בשעות הבוקר המוקדמות...


לחצו להמשך קריאה...
שירותי ניקיון לעסק
שירות לניקוי מסעדות בכל הארץ! מנהלים מסעדה? מחפשים חברת ניקיון מקצועית לניקוי קבוע? אנו מספקים שירות יחודי לניקוי מסעדות קבוע, בכל מקום בישראל ובכל שעות היממה.


לחצו להמשך קריאה...