טיפים לריצוף מבריק - רם שירותי פוליש וניקיון
המומחים של רם שירותי פוליש וניקיון מביאים טיפים והמלצות לריצוף מבריק בבית או במשרד...
טיפים לריצוף מבריק - רם שירותי פוליש וניקיון
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סגור
טופס הנחה לפונים מהאתר
תמונות והמלצות:
שנות ניסיון מקצועי רם שירותי פוליש וניקיון 33

טיפים חשובים לריצוף מבריק ונקי

Hebrew

ניקיון ותחזוקה של הבית הוא עניין שבשגרה החל מניקיון של הרצפה ועד לניקוי של אחרון כלי הסניטציה. אם בעבר דובר על סט פעולות מאוד בסיסיות שהיו כרוכות בקצת אקונומיקה והרבה מים, היום מדובר על הרבה יותר פעולות שדורשות תכנון ומחשבה מהסיבה הפשוטה שבבתים של היום, משתמשים במגוון חומרי גלם שכל אחד מהם דורש התייחסות שונה. ראו מקרה הרצפה שלכם עליה אנחנו עומדים להרחיב.

הקפידו על תחזוקה שוטפת נכונה לריצוף מסוגים שונים

בבית ישראלי ממוצע ניתן לזהות בין שניים לשלושה סוגי משטחים. בסלון ניתן למצוא שיש כלשהו, בחדרי השינה פרקטים או שטיחים מקיר לקיר ובאמבטיות קרמיקה וזאת רק דוגמא אחת מיני רבות כל אחד מהמשטחים דורש תחזוקה שונה.

אנחנו ממליצים בחום עוד לפני שניגשים לניקוי להכיר היטב את מגבלות החומרים ובהתאם לכך לנהוג איתם. לדוגמא על רצפת פרקט לא כדאי לגרור רהיטים כי היא עלולה להישרט, שטיחים לעומת זאת רגישים הרבה יותר לכתמים וכן הלאה. הגדרת כללי התנהגות על כל אחד מהמשטחים תמנע מכם לא מעט תסכול או עבודת ניקיון.

דאגו לחומרי ניקוי שונים לכל אחד מהמשטחים

ככל שישנם יותר סוגי משטחים אצלכם בבית כך גם אתם צריכים לדאוג ליותר סוגים של חומרי ניקוי וכלי עזר שונים. מומלץ בחום להקפיד על חומרי ניקוי מתאימים והיום ניתן למצוא כאלו שמתאימים בדיוק לאופיו של כל משטח אפילו ברמה של סוגי פרקטים שונים.

יחד עם זאת ובאותה נשימה לא כדאי לקפוץ על כל טרנד חדש, חפשו בנחת ביקורות, המלצות וחוות דעת  באינטרנט ורק אז תחליטו סופית על רכישה

אם יש לכם עוזרת בית חשוב מאוד שתעבירו לה הנחיות מדויקות. לא תמיד ההרגלים שרכשה יתאימו בדיוק לצרכים הפרטיים שלכם ולכן כדאי שתהיו מתואמים איתה כמו שצריך. אם היא ממש מקצוענית היא גם תוכל לספק לכם לא מעט תובנות בנוגע לחומרי ניקוי וכלי עזר שונים לשמירה על ריצוף נקי ועמיד לתקופות ארוכות.

מוקד שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותך 24 שעות ביממה
בכל שאלה ולצורך קבלת הצעת מחיר לפוליש וניקיון!

חייגו חינם: 1800-300-557

 

x סגור
קראו עוד על טיפים
 טיפים לניקיון
המלצות וטיפים לניקיון בתים בכל יום אנו מקבלים פניות רבות ושאלות מגולשים שרוצים לדעת באילו חומרי ניקוי מומלץ להשתמש או כיצד ניתן להסיר כתמים מהקירות. בואו לקרוא כמה טיפים מעניינים.


לחצו להמשך קריאה...
 טיפים לניקיון ממומחי רם שירותי פוליש וניקיון
המלצות וטיפים לבעלי משרדים כל מנהל משרד יודע עד כמה חשוב להקפדי על סדר וניקיון בסביבת העבודה. בואו לקרוא המלצות שיעזרו לכם לשמור על סביבת עבודה נקייה ונעימה במשרדי החברה.


לחצו להמשך קריאה...