טיפים לניקוי שטיחים - רם שירותי פוליש וניקיון
המומחים של רם שירותי פוליש וניקיון מביאים טיפים והמלצות לניקוי שטיחים אפקטיבי...
טיפים לניקוי שטיחים - רם שירותי פוליש וניקיון
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סגור
טופס הנחה לפונים מהאתר
תמונות והמלצות:
שנות ניסיון מקצועי רם שירותי פוליש וניקיון 33

טיפים חשובים לניקוי שטיחים יסודי

Hebrew

תחזוקה וניקיון של הבית שלכם הוא עניין שבשגרה, אתם שוטפים את הרצפה, מסירים אבק מהיכן שרק נדרש ועוד הרבה מאוד פעולות קטנות שאחת מהן היא ניקוי של השטיחים.

איך עושים זאת נכון? איך משפיע חומר הגלם ממנו עשוי השטיח על צורת הניקיון? מתי צריך לשאוב אותו ומתי רצוי לקרצף אותו? ריכזנו עבורכם מספר טיפים בנושא:

סוגים שונים של שטיחים דורשים התייחסות שונה

מאחורי המושג שטיחים ישנו עולם שלם של מוצרים, מצד אחד ישנם שטיחים מקיר לקיר זולים, סינטטיים המכסים שטחים גדולים, מאידך ישנם שטיחים פרסיים שיקרים כמעט כמו יצירת אומנות ועליהם לא תסכימו שאף אחד ידרוך עם נעליים. בטווח שבינם ניתן גם למצוא שטיחי צמר עדינים או שטיחי רפייה מהמזרח הרחוק.

אם צריכים לעשות הבחנה ראשונית בין סוגים שונים של שטיחים בכל הנוגע לניקיון שלהם היא באה לידי ביטוי בעד כמה הם עדינים ורגישים בעיקר כשמדובר על שימוש בחומרי ניקוי שונים ולכן העצה הראשונה שנוכל לתת לכם היא לבחור חומר ניקוי מתאים ולוודא שהוא באמת מתאים לייעוד שלו. אם לדוגמא אתם מעסיקים עוזרת בית וודאו שסיפקתם לה חומרי ניקוי שונים לכל אחד מהשטיחים.

כמה מילים על שאיבת אבק משטיחים

אם ישנה פעולה אחת שמשותפת לכל השטיחים היא הצורך בשאיבת אבק וכאן נכנסת שאלת עוצמת השאיבה. בשוק ניתן למצוא מגוון עצום של שואבי אבק, אם אתם מחפשים לעצמכם את הפתרון הכי נכון ובבית שלכם מונחים הרבה שטיחים, רכשו שואב איכותי במיוחד.

אחד כזה שיספק לכם בעיקר עוצמת שאיבה חזקה במיוחד. זכרו שהאבק האמיתי הוא זה שנמצא בין שערות השטיח, אתם לא רואים אותו אבל מאידך לאורך זמן הוא מצטבר, משפיע על ריח השטיח ובכלל על עמידותו.

שימוש במים בניקיון של שטיחים

שימוש במים ובכלל בנוזלים הוא עניין מהותי כשמדובר על שטיחים. כשמדובר לדוגמא על שטיחי רפייה או במבוק זולים, אין כל בעיה לעבור עליהם עם סמרטוט לח, מאידך כשמדובר על שטיחים פרסיים יקרים ועדינים, רצוי עד כמה שניתן לא להרטיב אותם בעיקר כי הצבעים שלהם עדינים ועשויים להיפגם.

מוקד שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותך 24 שעות ביממה
בכל שאלה ולצורך קבלת הצעת מחיר לפוליש וניקיון!

חייגו חינם: 1800-300-557

x סגור
קראו עוד על טיפים
 טיפים לניקיון
המלצות וטיפים לניקיון בתים בכל יום אנו מקבלים פניות רבות ושאלות מגולשים שרוצים לדעת באילו חומרי ניקוי מומלץ להשתמש או כיצד ניתן להסיר כתמים מהקירות. בואו לקרוא כמה טיפים מעניינים.


לחצו להמשך קריאה...
 טיפים לניקיון ממומחי רם שירותי פוליש וניקיון
המלצות וטיפים לבעלי משרדים כל מנהל משרד יודע עד כמה חשוב להקפדי על סדר וניקיון בסביבת העבודה. בואו לקרוא המלצות שיעזרו לכם לשמור על סביבת עבודה נקייה ונעימה במשרדי החברה.


לחצו להמשך קריאה...