ליטוש שיש מקצועי - חידוש מראה וניקוי השיש בבית
ליטוש שיש מקצועי - לחידוש מראה וניקוי השיש בבית חייג/י חינם: 1800-300-557
ליטוש שיש מקצועי - חידוש מראה וניקוי השיש בבית
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סגור
טופס הנחה לפונים מהאתר
תמונות והמלצות:
שנות ניסיון מקצועי רם שירותי פוליש וניקיון 33

רוצה לחדש את מראה השיש?

Hebrew

שיש הוא חומר יקר. ריצוף שיש על שטחים נרחבים בתוך הבית עלותו ניכרת. וכמו כל מוצר יקר שרוצים להגן ולשמור על איכותו ומראהו להנאת בני הבית כך צריך לנהוג עם השיש, ללטש אותו אחת לכמה שנים ובהתאם לצורך כפי שהוא ניכר כלפי חוץ. ליטוש שיש הוא פתרון ראוי לחידוש הריצוף במקום החלפתו כל זאת בתנאי שלא מדובר על רצפה שבורה וסדוקה כי אז, גם ליטוש לא יעזור.   

תהליך ליטוש שיש

תהליך ליטוש שיש הוא תהליך הדומה מאד לליטוש רצפות רגילות. מתחילים עם ניקוי של חריצי השיש והמרווחים בין מרצפת למרצפת, או בשפה המקצועית חריצת הפוגות. בתהליך זה מנקים את החריצים ושואבים את האבק שנוצר ביניהם.

לאחר ניקוי החריצים מודבקים האריחים בדבקים מיוחדים ונעשה תהליך של ליטוש שיש באמצעות מלטשת מיוחדת מאבני יהלום שהיא המלטשת העדינה ביותר שאפשר למצוא לליטוש אצל אנשי המקצוע. הליטוש נעשה בהדרגה ובעדינות עד לקבלת מרקם קצפתי אחיד.

סוגי השיש הנפוצים לריצוף ואיך ניתן ללטש אותם

הסוג הראשון הנפוץ בריצוף שיש הוא שיש חלילה – שיש זה בעל מראה אחיד והוא מתאים לריצוף מבנים במראה נקי. שיש זה עמיד בדרך כלל מפני רטיבות או כתמים והוא מגיב טוב לליטוש שיש.

השיש השני הוא שיש טרוורטין שהוא אולי הנפוץ ביותר והוא מגיב מעולה למים ונראה טוב גם בריצוץ חוץ ופנים. שיש חברון הוא עוד שיש פו/פולארי והוא מתאים בעיקר לריצוף חוץ ונראה טוב גם באלמנטים שונים כמו שולחנות, שבילים, ספסלים ועוד.

ניקוי שיש לאחר ליטוש

לאחר הרכבת השיש והגעה למצב של ייבוש מלא של כל הדבקים, החומרים והפוליש חשוב לשמור על ניקיון השיש. אם בוצע פוליש קריסטל על השיש הרי שתקבלו מראה נקי ומבריק שלא יחסוך מכם את הצורך בשמירה על נקיונו למרות מראהו המבריק.

את השיש מוטב לנקות עם חומרים מתאימים ולדאוג שלא ייווצרו על השיש כתמי שמן או חריטות שנגרמות מגרירה של רהיטים כבדים. את הרכבת השיש על המרצפות חשוב לבצע באמצעות איש מקצוע וזאת משום שזה יביא עימו ידע הקשור להפעלת המכונות הנכונות, מידת העדינות לעבודה עם שיש והחומרים הנכונים לעבודה.

מוקד שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותך 24 שעות ביממה
בכל שאלה ולצורך קבלת הצעת מחיר לפוליש וניקיון!

חייגו חינם: 1800-300-557

x סגור
קראו עוד על שירותי ניקיון לבית
ניקיון מקצועי לבית
שיפצת את הבית או הדירה? כנראה שהכל מלא אבק, לכלוך וכתמי צבע. רם שירותי פוליש וניקיון מציעים שירות מקצועי לניקוי דירות ובתים פרטיים שעברו שיפוץ יסודי!


לחצו להמשך קריאה...
 שירותי ניקיון לבית
מי ינקה אצלך לפני החגים? המוני ישראל אוהבים לארח ובמיוחד בתקופות החגים. אנו מציעים גם לך לא לשבור את הגב השנה, ולהזמין אותנו לנקות את הבית לפני החגים הקרובים...


לחצו להמשך קריאה...