ניקיון לפני החגים עם רם שירותי פוליש וניקיון: 1800-300-557
ניקיון לפני החגים עושים רק עם רם שירותי פוליש וניקיון! חייג/י חינם: 1800-300-557
ניקיון לפני החגים עם רם שירותי פוליש וניקיון: 1800-300-557
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סגור
טופס הנחה לפונים מהאתר
תמונות והמלצות:
שנות ניסיון מקצועי רם שירותי פוליש וניקיון 33

מתחשק לך לעשות ניקיון יסודי לפני החגים?

Hebrew

סביר להניח שאתם מנקים את הבית או הדירה שלכם על בסיס יומי או לפחות שבועי. בין אם אתם עושים זאת לבד או תוך הסתייעות בעוזרת קבועה, מדובר על ניקיונות שבמהותם מסייעים לשמור על הניקיון השוטף של הבית.

ישנם מועדים בהם תרצו ליהנות מניקיון שהוא יותר יסודי וודאי יותר מקיף כולל פירוק של ארונות, הסרה של חלונות, ניקוי יסודי של הריהוט ועוד. לא משהו שעושים כל שבוע אלא בעיקר לפני החגים כמקובל וכנהוג.

השאלה אם גם במקרה הזה תרצו לעשות זאת לבד, באמצעות העוזרת או לחילופין תבקשו להזמין חברת ניקיון שזאת ההתמחות שלה. חברה שמעסיקה מנקים ויותר מכך יש לה גם ציוד מקצועי כדוגמת שואבי אבק רבי עוצמה. מסוג המכשירים שלא כול משפחה ממוצעת רוכשת. במידה וזאת החלופה שאתם שוקלים נשמח להציג לכם את שירותנו.

הדבר הראשון אותו נעשה אחרי שתצרו עמנו קשר הוא לקבוע סיור מקדים. אחד העובדים שלנו יגיע אליכם הביתה, הוא יבחן את שטח הבית/הדירה, יבדוק את החומר ממנו עשויה הרצפה, ממה בנוי המטבח מעץ כפרי או מודרני וכמובן יאסוף כל נתון הדרוש להגיש לכם תוכנית עבודה והצעת מחיר לאישורכם.

בהמשך, אם תחליטו לקבל אותה בהתאם למפרט שנרשם יגיע הצוות שלנו מוכן ליום העבודה כולל כל חומרי הניקוי שמתאימים בדיוק לתכולת הבית שלכם כמו גם ציוד נלווה כדוגמת שואב אבק מקצועי, ועוד.

תהליך הניקוי לפני החגים

ביום שתואם מראש יגיע בבוקר צוות עובדים של רם שירותי פוליש וניקיון כולל מפקח שיחלק את העבודה בינם הוא גם יהיה זה שאחראי לחומרי הניקוי והציוד המתאים.

העובדים המנוסים שלנו יודעים להתמודד עם עבודה פיזית קשה לאורך שעות ארוכות כמו גם יש להם את הניסיון בניקוי יסודי תוך תשומת לב לפרטים קטנים ונחוצים על מנת שלא יפגע אף חפץ אצלכם בבית.

במידת הצורך ולפי השיקול המקצועי של הצוות שלנו, יפונה ציוד מהחדרים בבית ואלו שנותרים יכוסו בניילון להגנה מפני אבק ונזקים שעלולים חומרי הניקוי החריפים לגרום לריהוט.

אנו מגיעים לכל פינה בבית. אין חור שנסתר מאיתנו. הכול מנוקה ומצוחצח. בסופו של יום יחזור המפקח שלנו ויחד אתכם יבחן את טיבה של העבודה כך שעם סיומה אתם תצאו מרוצים אחרי שהבית שלכם יבריק.

מוקד שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותך 24 שעות ביממה
בכל שאלה ולצורך קבלת הצעת מחיר לפוליש וניקיון!

חייגו חינם: 1800-300-557

x סגור
קראו עוד על שירותי ניקיון לבית
ניקיון מקצועי לבית
שיפצת את הבית או הדירה? כנראה שהכל מלא אבק, לכלוך וכתמי צבע. רם שירותי פוליש וניקיון מציעים שירות מקצועי לניקוי דירות ובתים פרטיים שעברו שיפוץ יסודי!


לחצו להמשך קריאה...
 שירותי ניקיון לבית
מי ינקה אצלך לפני החגים? המוני ישראל אוהבים לארח ובמיוחד בתקופות החגים. אנו מציעים גם לך לא לשבור את הגב השנה, ולהזמין אותנו לנקות את הבית לפני החגים הקרובים...


לחצו להמשך קריאה...