ניקוי מוסדות ציבוריים בכל רחבי ישראל - חייג/י חינם: 1800-300-557
ניקוי מוסדות ציבוריים בכל רחבי ישראל - חייג/י חינם: 1800-300-557 וצוותי הניקיון שלנו בדרך אליך...
ניקוי מוסדות ציבוריים בכל רחבי ישראל - חייג/י חינם: 1800-300-557
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סגור
טופס הנחה לפונים מהאתר
תמונות והמלצות:
שנות ניסיון מקצועי רם שירותי פוליש וניקיון 33

ניקוי מוסדות ציבור בכל רחבי ישראל

Hebrew

כל חלל באשר הוא זקוק לתחזוקה וניקיון שוטפים. כשמדובר על הבית שלכם אתם עושים זאת לבד או תוך שימוש בעזרה קבועה. לעומת זאת כשמדובר על חללים גדולים ומורכבים כדוגמת אלו הקיימים במוסדות ציבור שמקבלים קהל או שמעסיקים עובדים רבים, נדרשת עבודה מקצועית והסתייעות בחברת ניקיון המספקת לכם שירותי ניקיון מקיפים ובאופן קבוע.

ישנם מוסדות שמתן רישיון להפעלתם מותנה בשמירה על סטנדרטים של ניקיון. מדובר על מוסדות שעומדים לרשות הציבור ולטובתו ולכן נדרשת הקפדה על רמת ניקיון ראויה. לרמה כזו אפשר להגיע באמצעות חברת ניקיון שמתמחה בניקוי חדרי הרצאות, ישיבות ועוד חללים ציבוריים גדולים שדורשים התמקצעות מיוחדת לעומת ניקוי דירה או משרד קטן.

בשורה תחתונה מדובר על פעולות מגוונות שחלקן מתבצעות על בסיס יומי ואחרות אחת לפרק זמן יותר ארוך. כשמדובר על חוזה ניקיון ארוך טווח הוא כולל לא מעט סעיפים בהם מוגדרת באופן יסודי האחריות של חברת הניקיון כמו לדוגמא אחת לכמה זמן מביאים מכונה לניקוי החניון, פעם בכמה זמן עושים ניקיון יסודי של החלונות ועוד.

תהליך ניקוי מוסדות

כשמדובר על ניקוי של מוסדות הוא מורכב משני סוגים של ניקיונות. קודם כל ניקוי שוטף שכולל ניקיון של הרצפה. כאשר נדרש ניקוי של משטחים גדולים במיוחד, משתמשים במכונה שעליה יושב המנקה שמפעיל אותה לפי הצרכים.

פעולות שוטפות נוספות יכולות להיות שאיבה של שטיחים, ניקיון של השירותים כמו גם ניקוי המטבח. מדובר על פעולות שמתבצעות על בסיס יום יומי. לעומתן יכולות להיות פעולות שניתן להגדיר אותן ממש כפרויקטים. לדוגמא ניקיון יסודי של החלונות במוסד לעיתים תוך שימוש באמצעים מיוחדים כמו סנפלינג.

אם כבר החלטתם לשכור שירותיה של חברת ניקיון, כדאי לוודא מראש מהן יכולותיה המקצועיות, נסיון מצטבר וקבלת המלצות מלקוחות אחרים. אם החברה יודעת לספק מענה לסוגיות אלו יתכן וזו החברה הנכונה עבורכם לצורך  ניקוי המשרדים .

מוקד שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותך 24 שעות ביממה
בכל שאלה ולצורך קבלת הצעת מחיר לפוליש וניקיון!

חייגו חינם: 1800-300-557

x סגור
קראו עוד על שירותי ניקיון לעסק
ניקיון מקצועי לעסק
רוצה לנקות את המשרד בערב? רם שירותי פוליש וניקיון מספקת לבעלי עסקים שירות יחודי של ניקי משרדים בשעות הערב, אחרי שעות העבודה או בשעות הבוקר המוקדמות...


לחצו להמשך קריאה...
שירותי ניקיון לעסק
שירות לניקוי מסעדות בכל הארץ! מנהלים מסעדה? מחפשים חברת ניקיון מקצועית לניקוי קבוע? אנו מספקים שירות יחודי לניקוי מסעדות קבוע, בכל מקום בישראל ובכל שעות היממה.


לחצו להמשך קריאה...