ניקוי מחסנים ומכולות אחסון - חייג/י חינם: 1800-300-557
ניקוי מחסנים ומכולות אחסון - חייג/י חינם: 1800-300-557 וצוותי הניקיון שלנו בדרך לעסק שלך...
ניקוי מחסנים ומכולות אחסון - חייג/י חינם: 1800-300-557
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סגור
טופס הנחה לפונים מהאתר
תמונות והמלצות:
שנות ניסיון מקצועי רם שירותי פוליש וניקיון 33

ניקוי מקצועי למחסנים ומכולות אחסון

Hebrew

אם אתם בעלי עסק שכולל גם מחסנים גדולים אתם וודאי מודעים לצורך בניקיון שלהם. לעיתים קרובות אלו הם גם האזורים הכי מוזנחים בעסק שלכם. המקום שאליו לא מגיעים הלקוחות, אף אחד לא ממש רואה אותם. טעות אמיתית בייחוד אם מדובר על תכולה יקרה.

גם אם אתם נוהגים לנקות את המחסנים שלכם על בסיס שוטף כדאי ורצוי שתנקו אותם אחת לתקופה באופן יסודי במיוחד וכשמדובר על מחסנים גדולים חשוב שתזמינו חברת ניקיון מקצועית ולא תתבססו על כוח האדם שלכם.

במידה והחלטתם לפנות אלינו, בשלב ראשון נשמח לשלוח אליכם נציג מטעמנו. הוא יבחן את מהות העבודה, כולל גודל המחסנים שלכם, התכולה שלהם, כמה עבודה צריך להשקיע וגם את טיבה על מנת להפוך אותם לנקיים.

באיזה ציוד צריכים להשתמש על מנת לנקות אותם כמו שצריך. בסופו של הסיור הוא יוכל לספק לכם הצעת מחיר מפורטת וכמובן לקבוע איתכם מועד לתחילת העבודה.

 מהלך עבודת ניקוי המחסנים שלכם

כשמדובר בניקוי מחסנים נדרשת עבודת ניקוי שמתבססת בעיקר על ציוד נילווה משוכלל החל במכונות שטיפה בלחץ גבוה, שואבי אבק בעלי כושר שאיבה חזק במיוחד, סולמות גבוהים ועוד.

בהתאם להיקפה של עבודת ניקוי המחסן כך יהיה גם גודלו של כוח האדם שיגיע. לעיתים קרובות מדובר על עבודה שעשויה לקחת כמה ימים.

בשלב ראשון ידאג הצוות שלנו לפינוי של המחסן כולל הוצאה של חפצים והעברתם למכולת אשפה שלנו. ברגע ששטח המחסנים יהיה נקי לגמרי יוכל הצוות של רם שירותי פוליש וניקיון לעבור לשלב הביצוע השני שכולל ניקיון יסודי שלהם.

לעיתים ניתן להשתמש במכונה המתיזה מים בלחץ גבוה ובזכותה יהיה ניתן להסיר את כל הכתמים שהצטברו על הרצפה. בנוסף במידת הצורך יפעיל הצוות שלנו שואב אבק תעשייתי על מנת להסיר אבק שהצטבר במקומות הקשים לנגישות. עם סיומו של פרק הניקוי הם יחזירו את כל התכולה חזרה למקום ואתם מאידך תוכלו ליהנות ממחסן נקי במיוחד וגם מסודר מאוד.

מוקד שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותך 24 שעות ביממה
בכל שאלה ולצורך קבלת הצעת מחיר לפוליש וניקיון!

חייגו חינם: 1800-300-557

x סגור
קראו עוד על שירותי ניקיון לעסק
ניקיון מקצועי לעסק
רוצה לנקות את המשרד בערב? רם שירותי פוליש וניקיון מספקת לבעלי עסקים שירות יחודי של ניקי משרדים בשעות הערב, אחרי שעות העבודה או בשעות הבוקר המוקדמות...


לחצו להמשך קריאה...
שירותי ניקיון לעסק
שירות לניקוי מסעדות בכל הארץ! מנהלים מסעדה? מחפשים חברת ניקיון מקצועית לניקוי קבוע? אנו מספקים שירות יחודי לניקוי מסעדות קבוע, בכל מקום בישראל ובכל שעות היממה.


לחצו להמשך קריאה...