ניקוי מטבחים מקצועי - רוצה לנקות ולהבריק את המטבח?
ניקוי מטבחים מקצועי - רוצה לנקות ולהבריק את המטבח? רם שירותי פוליש וניקיון לשירותך...
ניקוי מטבחים מקצועי - רוצה לנקות ולהבריק את המטבח?
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סגור
טופס הנחה לפונים מהאתר
תמונות והמלצות:
שנות ניסיון מקצועי רם שירותי פוליש וניקיון 33

לנקות ולהבריק את המטבח שלך!

Hebrew

אתם דואגים לכך שהבית שלכם יהיה נקי עד כמה שניתן, אתם עושים זאת לבד או תוך הסתייעות בעוזרת קבועה. בדרך כלל כשמדובר על ניקיון שוטף של הבית שלכם יש לכם הרגלים קבועים שכוללים ניקיון של הרצפה, חלונות, אבק, שטיפה של הכלים, ניקיון של המטבח ועוד.

יחד עם זאת, יש מקום להבחנה בין ניקיון שוטף של המטבח לבין ניקיון יסודי אחת לתקופה, שהוא למעשה פרויקט מיוחד הדורש הוצאת תכולת הארונות, ניקוי החלל הפנימי של הארונות, ניקוי המשטחים החיצוניים בחומרים מיוחדים להסרת כתמי שמן ואבק שהצטבר והחזרה התכולה למקומה בצורה מסודרת ושיטתית.

ניקיון מטבח יסודי ומקצועי

אם הגעתם למסקנה כי כדאי לכם לעשות ניקיון יסודי במטבח שלכם, אנחנו ממליצים לשכור את השירותים של חברה כמו שלנו המתמחה בניקיון. הידע, הניסיון וגם הציוד שיש לנו לא דומה ברמתו המקצועית לנסיון שלכם ושל עוזרת הבית.

במידה והחלטתם לאתגר אותנו, התהליך יכלול שני רכיבים. קודם כול נגיע אליכם לצורך בחינה של העבודה. כשמדובר על מטבח, הוא עשוי להיות ממגוון גדול של חומרים. אנו לוקחים בחשבון את משטח העבודה, את גודל המטבח וסוג החומרים ממנו הוא בנוי, כל זאת כדי להתאים את חומרי הניקוי היעילים והבטוחים ביותר.

מטבח שבנוי מעץ מלא דורש טיפול שונה לחלוטין לפחות מבחינת חומרי הניקוי לעומת מטבח שמצופה בפורמייקה שהיא חומר הרבה יותר עמיד. משטח שעשוי שיש הרבה יותר רגיש לטיפול בחומצות לעומת משטח שעשוי נירוסטה וכן הלאה.

אחרי שתאשרו את הצעת המחיר שלנו כמו גם התאריך שבו נבוא לנקות אצלכם, כל שנותר הוא להתחיל בעבודה. המנקים שלנו מאוד מנוסים בסוג כזה של עבודה ומעבר לכך ישנו גם צוות של מפקחים שתפקידם לוודא כי העבודה התבצעה כמו שצריך.

בכל מקרה העבודה כוללת הוצאה של כל הכלים מהארונות, פירוק של המגרות, ניקיון יסודי של כל הארונות, הכולל ניקוי אבק ובדיקה יסודית שלא הצטבר עובש בפינות נסתרות. במידת הצורך נניח גם חומר נגד חרקים.

אחרי הניקיון היסודי של הארונות מבחוץ ומבפנים נשיב את המצב לקדמותו. בנוסף ננקה גם את המשטח במטבח כמו גם את הקרמיקה או החרסינה. בכל מקרה אנחנו מבטיחים שהמטבח שלכם יראה ממש כמו חדש אחרי הניקיון.

מוקד שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותך 24 שעות ביממה
בכל שאלה ולצורך קבלת הצעת מחיר לפוליש וניקיון!

חייגו חינם: 1800-300-557

x סגור
קראו עוד על שירותי ניקיון לבית
ניקיון מקצועי לבית
שיפצת את הבית או הדירה? כנראה שהכל מלא אבק, לכלוך וכתמי צבע. רם שירותי פוליש וניקיון מציעים שירות מקצועי לניקוי דירות ובתים פרטיים שעברו שיפוץ יסודי!


לחצו להמשך קריאה...
 שירותי ניקיון לבית
מי ינקה אצלך לפני החגים? המוני ישראל אוהבים לארח ובמיוחד בתקופות החגים. אנו מציעים גם לך לא לשבור את הגב השנה, ולהזמין אותנו לנקות את הבית לפני החגים הקרובים...


לחצו להמשך קריאה...