ניקיון מסעדות - שירותי ניקיון למסעדות בכל מקום בישראל
ניקיון מסעדות - שירותי ניקיון למסעדות בכל מקום בישראל! חייג/י חינם: 1800-300-557 ואנחנו בדרך...
ניקיון מסעדות - שירותי ניקיון למסעדות בכל מקום בישראל
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סגור
טופס הנחה לפונים מהאתר
תמונות והמלצות:
שנות ניסיון מקצועי רם שירותי פוליש וניקיון 33

שירותי ניקיון למסעדות בכל מקום בישראל

Hebrew

בתור הבעלים של מסעדה פעילה, אתם וודאי מנוסים בתחזוקה השוטפת שלה. לניקיון של מסעדה פעילה יש משמעויות גדולות במיוחד בשני היבטים. קודם כל מול הלקוחות שלכם. מסעדה לא מבריקה בכל היבט שהוא היא מקום שאליו לא חוזרים בפעם השנייה.

בנוסף על כך מסעדה לא נקייה היא פתח לצרות שיכולות להתבטא גם בהיבטים של בריאות הציבור. משם ועד למעורבות לא רצויה של הרשויות הדרך ממש קצרה. כנראה שאת המסעדה שלכם אתם מנקים כל הזמן ועדיין אחת לתקופה אתם זקוקים לניקיון יסודי ומקיף. כאן אנחנו נכנסים לתמונה.

תהליך ניקוי המסעדה

אם החלטתם שהגיעה השעה לניקיון יסודי ומקיף של המסעדה שלכם נשמח להיכנס לתמונה, נציג שלנו יגיע אליכם ויחד נעבור על כל חלקי המסעדה. מחלל המסעדה עצמה דרך המטבח, המקרר, המחסן, השטח שמאחרי המסעדה וכמובן חדרי השירותים.

אחרי סיור קצר שבו נבחן את שטחה, היכן צריך לתת יותר תשומת לב, נבין קצת יותר לעומק נקודות כמו ציוד, חומרי ציפוי ועוד. נשמח לספק לכם הצעת מחיר מפורטת שבסופה נקבע יחד איתכם את היום שבו יהיה הכי נוח עבורכם לבצע את העבודה עצמה. כנראה שיהיה זה אחד המועדים בהם המסעדה סגורה.

ביום הנבחר יגיע צוות עובדים מטעמנו יחד עם מפקח שיחלק להם את העבודה. כשמדובר על ניקיון יסודי של מסעדה פעילה הוא מורכב במיוחד. בשלב ראשון הצוות שלנו יפנה את כל הריהוט אם רק ניתן על מנת שלא יפריע למהלכה של העבודה.

בשלב הבא הוא יתרכז בניקיון יסודי של כל הציוד בעיקר כשמדובר על המטבח כולל משטחי עבודה, ניקיון יסודי של חיפוי הקירות, מקרר המסעדה. במידת הצורך הוא יפעיל מכונת שטיפה בלחץ גבוה על מנת להסיר את כל הלכלוך שהצטבר. ובהמשך לכך,  אחד המוקדים הכי בעיתיים היא מערכת הניקוז שלה חייבים לתת תשומת לב מיוחדת כולל שימוש בחומרי חיטוי על מנת להשמיד חיידקים וג'וקים.

בשלב האחרון ימרק הצוות שלנו את רצפת המסעדה. בסופו של יום העבודה אנחנו מבטיחים לכם כי המסעדה שלכם תהיה נקייה לחלוטין ותעודד לקוחות להיכנס אליה.

מוקד שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותך 24 שעות ביממה
בכל שאלה ולצורך קבלת הצעת מחיר לפוליש וניקיון!

חייגו חינם: 1800-300-557

x סגור
קראו עוד על שירותי ניקיון לעסק
ניקיון מקצועי לעסק
רוצה לנקות את המשרד בערב? רם שירותי פוליש וניקיון מספקת לבעלי עסקים שירות יחודי של ניקי משרדים בשעות הערב, אחרי שעות העבודה או בשעות הבוקר המוקדמות...


לחצו להמשך קריאה...
שירותי ניקיון לעסק
שירות לניקוי מסעדות בכל הארץ! מנהלים מסעדה? מחפשים חברת ניקיון מקצועית לניקוי קבוע? אנו מספקים שירות יחודי לניקוי מסעדות קבוע, בכל מקום בישראל ובכל שעות היממה.


לחצו להמשך קריאה...