ניקוי שטיחים מקיר לקיר - חייג/י חינם: 1800-300-557
רם שירותי פוליש וניקיון מספקים שירותי מקצועי לניקוי שטיחים מקיר לקיר - חייג/י חינם: 1800-300-557...
ניקוי שטיחים מקיר לקיר - חייג/י חינם: 1800-300-557
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סגור
טופס הנחה לפונים מהאתר
תמונות והמלצות:
שנות ניסיון מקצועי רם שירותי פוליש וניקיון 33

המומחים לניקוי שטיחים מקיר לקיר

Hebrew

יש צרכנים שבוחרים להניח אצלם בבית או במשרד שטיחים מקיר לקיר, ההרגשה החמימה בכפות הרגלים כמו גם הנוחות והרעש שבולעים שטיחים מקיר לקיר הם יתרונות בולטים אל מול פתרונות אחרים.

ככל שהשטיחים יותר עבים ואיכותיים כך גם איכות הפתרונות שהם מציעים. יחד עם זאת כשמדובר על שטיחים מקיר לקיר הם מביאים איתם צורך אמיתי בתחזוקה שוטפת שיחסית למשטחים אחרים היא יותר מורכבת.

על רצפה רגילה לא תוכלו לראות כתמים וגם אבק לא יצטבר בה. בשונה מכל רצפה אחרת, שטיחים מקיר לקיר דורשים ניקוי יסודי במיוחד אחת לפרק זמן של מספר חודשים, בהתאם לעובי שלהם ולכמות האנשים שדורכים עליהם בשוטף. כשמדובר על ניקוי יסודי של השטיחים שלכם, מומלץ לא להסתפק בניקיון הרגיל שלכם אלא לפנות לחברה מקצועית.

במידה והחלטתם כי הגיע הזמן ואתם רוצים לחדש את השטיחים אצלכם בבית או במשרד אתם מוזמנים לפנות אל רם שירותי פוליש וניקיון. בשלב ראשון נשלח איש מקצוע מטעמנו, על מנת לבחון את סוג השטיחים ומצבם: האם מדובר על כמה סוגי שטיחים, כמה עבודת פינוי נדרשת וגם כמה שטח הם תופסים. בסופו של הביקור הוא יוכל לתת לכם הצעת מחיר וגם לקבוע תאריך מסוכם לביצוע העבודה.

ניקוי שטיחים מקיר לקיר - שלבי העבודה:

ביום אותו קבענו יחד איתכם מראש יגיע צוות של מנקים, שעבודתו מורכבת מכמה שלבים. קודם כל נפנה את כל הציוד והריהוט המונחים על השטיחים המיועדים לניקוי.

בשלב הבא, נבצע שאיבה יסודית של האבק תוך הפעלה של שואבי אבק מקצועיים, מאילו שסביר להניח שאין לכם בנמצא באופן פרטי. היתרון שלהם בא לידי ביטוי בעוצמת השאיבה שהיא גבוהה לאין שעור.

בשלב האחרון, נכסה את השטיחים שלכם בשכבת סבון מיוחד ובעזרת ציוד מיוחד נקרצף אותם, כך שגם כל הריחות שנספגו בהם יתפוגגו וגם המראה שלהם יהיה רענן במיוחד. בתהליך זה גם רובם של הכתמים ייעלמו ואת אילו שיישארו נוכל להסיר באמצעות מסיר כתמים מתאים חזק במיוחד. בסופה של העבודה יגיע מפקח מטעמנו שיבחן את טיבה.

מוקד שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותך 24 שעות ביממה
בכל שאלה ולצורך קבלת הצעת מחיר לפוליש וניקיון!

חייגו חינם: 1800-300-557

x סגור
קראו עוד על שירותי ניקיון לעסק
ניקיון מקצועי לעסק
רוצה לנקות את המשרד בערב? רם שירותי פוליש וניקיון מספקת לבעלי עסקים שירות יחודי של ניקי משרדים בשעות הערב, אחרי שעות העבודה או בשעות הבוקר המוקדמות...


לחצו להמשך קריאה...
שירותי ניקיון לעסק
שירות לניקוי מסעדות בכל הארץ! מנהלים מסעדה? מחפשים חברת ניקיון מקצועית לניקוי קבוע? אנו מספקים שירות יחודי לניקוי מסעדות קבוע, בכל מקום בישראל ובכל שעות היממה.


לחצו להמשך קריאה...