ניקיון משרדים בכל הארץ - שירותי ניקיון למשרד שלך 1800-300-557
ניקיון משרדים בכל הארץ - שירותי ניקיון למשרד שלך! חייג/י חינם: 1800-300-557 ואנחנו בדרך...
ניקיון משרדים בכל הארץ - שירותי ניקיון למשרד שלך 1800-300-557
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סגור
טופס הנחה לפונים מהאתר
תמונות והמלצות:
שנות ניסיון מקצועי רם שירותי פוליש וניקיון 33

אנחנו ננקה גם את המשרדים של העסק שלך

Hebrew

אם אתם הבעלים או מנהלים של חברה ששוכרת משרדים או שבבעלותה כאלה, וודאי נתקלתם בצורך המתמשך של ניקוי המשרד שלכם. לחזותו וניקיונו של המשרד שלכם יש משמעות רבה עבורכם, עבור העובדים שלכם וכמובן עבור הלקוחות או הקולגות שבאים לבקר אתכם במשרד.

ההחלטה הראשונה שעומדת בפניכם לפני שאתם בוחרים לעצמכם מנקה למשרד היא האם למצוא סטודנט שמשלים הכנסה בניקיון משרדים או לחילופין למצוא חברת ניקיון המעסיקה מנקים בשכר. מצד אחד סטודנט עשוי לעלות לכם מעט פחות מאשר שירותים של חברת ניקיון. מאידך האמינות של חברת ניקיון איכותית כמו גם הקשר השוטף מולה עשויים להיות לאין שיעור יותר נוחים עבורכם.

החברה שלנו מציעה לכם כוח אדם קבוע ומיומן שאיכות עבודתו ורצינותו מפוקחים באופן שוטף. בנוסף אנחנו מספקים את כל חומרי הניקוי והציוד שנדרשים. מאקונומיקה ועד לשואבי אבק מקצועיים ויקרים. אנו לא חוסכים בציוד וחומרים איכותיים. המוצרים נרכשים על ידנו אצל הספקים המובילים והמוכרים לכל צרכן לאורך שנים רבות.

תהליך הניקיון של משרדים

כשמדובר על תהליך הניקוי עצמו הוא קודם כל מתחיל בהבנה של הצרכים שלכם כמו הדגשים שתתנו לנו. החומרים מהם עשויה הרצפה שלכם, המקומות שחשובים לכם במיוחד, תדירות הניקיון ועוד.

המנקה שיגיע אליכם אחת לפרק זמן שנגדיר מראש, יעשה זאת בשעה קבועה ולמספר שעות עליהם סיכמנו, הוא יעבור באופן יסודי בכל החללים וינקה אותם ביסודיות, החל מריקון הפחים, שטיפת הרצפות וגם ניקוי האבק מהמדפים והשולחנות.

אנו מקפידים מאד שלא לפגוע ולהזיק למסמכים שנותרים על שולחנות העובדים וחדרי הישיבות, כל התיקים, המחשבים והגדג'טים מוזזים בצורה עדינה לצורך ניקיון המשטח ומוחזרים לאותו מקום מבלי לפגוע בהם.

אחת לתקופה נשמח להציע לכם פרויקטי ניקיון מיוחדים כמו ניקוי החלונות, התריסים, הדלתות הפנימיות, מנורות, פתחי איוורור של המזגנים, פירוק הוילונות ומסירתם לכביסה מיוחדת ועוד. אנחנו גם מבטיחים לכם כי לא יהיה מצב שלא יגיע לכם מנקה ולו רק מהסיבה שאנחנו מעסיקים כמה וכמה ובמידת הצורך נדאג גם למחליפים.

מוקד שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותך 24 שעות ביממה
בכל שאלה ולצורך קבלת הצעת מחיר לפוליש וניקיון!

חייגו חינם: 1800-300-557

x סגור
קראו עוד על שירותי ניקיון לעסק
ניקיון מקצועי לעסק
רוצה לנקות את המשרד בערב? רם שירותי פוליש וניקיון מספקת לבעלי עסקים שירות יחודי של ניקי משרדים בשעות הערב, אחרי שעות העבודה או בשעות הבוקר המוקדמות...


לחצו להמשך קריאה...
שירותי ניקיון לעסק
שירות לניקוי מסעדות בכל הארץ! מנהלים מסעדה? מחפשים חברת ניקיון מקצועית לניקוי קבוע? אנו מספקים שירות יחודי לניקוי מסעדות קבוע, בכל מקום בישראל ובכל שעות היממה.


לחצו להמשך קריאה...