ניקוי מרצפות מקצועי - רוצה לנקות את הריצוף? חייג/י: 1800-300-557
ניקוי מרצפות מקצועי - רוצה לנקות את הריצוף? חייג/י: 1800-300-557 ואנחנו בדרך...
ניקוי מרצפות מקצועי - רוצה לנקות את הריצוף? חייג/י: 1800-300-557
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סגור
טופס הנחה לפונים מהאתר
תמונות והמלצות:
שנות ניסיון מקצועי רם שירותי פוליש וניקיון 33

הגיע הזמן לנקות ולהבריק את הרצפות בבית

Hebrew

לנקות את הבית שלכם זה עניין שבשגרה עבורכם. שגרה זו כוללת בדרך כלל: ניקוי אבק, טאטוא רצפות, שאיבת שטיחים וניקיון שירותים. עם זאת, ניקוי רצפות יכול להיות גם פרויקט מיוחד שהשקעתו תלויה במצב הרצפה, גודלה וסוג החיפוי.

ניקוי רצפה באופן יסודי ומקצועי באמצעות חברת ניקיון עושים אחת לתקופה ו/או לרגל אירוע מיוחד. זה יכול להיות לפני החגים, לאחר שיפוץ הבית ולאחר אירוע משפחתי רב משתתפים שהתכבד בשירותי קייטרינג משקאות ואוכל בכמויות.

שלבי העבודה בניקוי מרצפות מקצועי

כשמדובר על ניקוי של מרצפות אצלכם בבית, התהליך כולל כמה מרכיבים. הראשון הוא פינוי של כל השטח אותו אנחנו עומדים לנקות. במידת הצורך גם נכסה בניילונים את כל השטח הגלוי על מנת לא לפגוע באף חפץ יקר ערך.

בשלב שני ובמידת הצורך נפעיל מכונות פוליש מתאימות יחד עם חומרי ניקוי מתאימים. הניקוי היסודי אותו נעשה למרצפות שלכם תלוי גם בחומרים מהם הן עשויות. כשמדובר על אבן טבעית שונה הטיפול בה מטיפול בגרניט פורצלן או שיש. שלא לדבר על פרקטים שדורשים התייחסות שונה לחלוטין.

בנוסף ישנו גם עניין הציפוי שאותו נציע לכם בהתאם לסוג המרצפות, נוכל לעשות הברקה קריסטלית או הברקה מט משי הכול בהתאם לסיכום מראש . עם סיום תהליך הניקוי נחזיר למקומם את כל הרהיטים ואתם תכנסו לבית שנראה חדש ומבריק.

אם החלטתם שהגיע הזמן לנקות את הרצפה בדירתכם או בוילה הפרטית כדאי לכם לשכור את שירותינו כחברת ניקיון מקצועית ואמינה. המקצוענות המוכחת לאורך שנים, הציוד המתקדם שאנו מפעילים, הם התשובה הטובה ביותר לצרכים שלכם.

עוד לפני שנבצע את העבודה, נשמח לבוא אליכם לבחון את מצב המרצפות וגם את השטח שאותו אנחנו אמורים לנקות. על סמך נתונים אלו נגיש לכם הצעת מחיר מפורטת ויחד עימכם נקבע תאריך לביצוע העבודה. העיקר שתהיו מרוצים.

מוקד שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותך 24 שעות ביממה
בכל שאלה ולצורך קבלת הצעת מחיר לפוליש וניקיון!

חייגו חינם: 1800-300-557

x סגור
קראו עוד על שירותי ניקיון לבית
ניקיון מקצועי לבית
שיפצת את הבית או הדירה? כנראה שהכל מלא אבק, לכלוך וכתמי צבע. רם שירותי פוליש וניקיון מציעים שירות מקצועי לניקוי דירות ובתים פרטיים שעברו שיפוץ יסודי!


לחצו להמשך קריאה...
 שירותי ניקיון לבית
מי ינקה אצלך לפני החגים? המוני ישראל אוהבים לארח ובמיוחד בתקופות החגים. אנו מציעים גם לך לא לשבור את הגב השנה, ולהזמין אותנו לנקות את הבית לפני החגים הקרובים...


לחצו להמשך קריאה...