פוליש סינטטי - רם שירותי פוליש וניקיון
רוצה לעשות פוליש סינטטי? רם שירותי פוליש וניקיון לשירותך בשיחת חינם: 1800-300-557
פוליש סינטטי - רם שירותי פוליש וניקיון
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סגור
טופס הנחה לפונים מהאתר
תמונות והמלצות:
שנות ניסיון מקצועי רם שירותי פוליש וניקיון 33

רוצה לעשות פוליש סינטטי? אנחנו לשירותך!

Hebrew

אם השקעתם בשיפוץ מסיבי של הבית, המשרד או המפעל שלכם ורצפתם אותם מחדש, וודאי תרצו גם ליהנות מהטאץ' האחרון, זה שמשווה לה מראה בוהק במיוחד מעבר לניקיון יסודי - אנחנו מתכוונים לפוליש, עולם שלם של מוצרים ותהליכים שמתאימים לרצפות העשויות ממגוון גדול של חומרי גלם.

אם אתם הבעלים של מפעל, מחסן גדול ואפילו מוסך, אזורים בהם ישנה פעילות רבה, הן בתנועה של פועלים או לקוחות כמו גם הזזה של חפצים כבדים, כדאי לכם אחת לתקופה לצפות את שטח הרצפה במה שמוכר בתור פוליש סינטטי.

היתרונות הגדולים של פוליש סינטטי ולמי הוא מתאים במיוחד

כשמדובר על פוליש סינטטי ובשונה מסוגי פוליש אחרים, לפני כל נתון אחר הוא שומר על המאפיינים של הרצפה שלכם, לדוגמא עניין של חשמל סטטי.

פוליש סינטטי לא מוליך חשמל כך שבמידה ואתם מפעילים חדר מחשבים אתם לא עשויים לסבול משיבושים שונים בגלל היווצרות זרמים. גם במקומות כמו מוסכים בהם מופעלים מכשירים רגישים יש לכך חשיבות גדולה במיוחד.

מלבד זאת פוליש סינטטי יוצר שכבת הגנה מפני ספיגה של כתמים שונים כדוגמת חומרי סיכה ושמנים. ובסופו של יום פוליש סינטטי משווה לרצפה שלכם מראה מבריק במיוחד. כשמדובר על מקומות בהם מסתובבים לקוחות יש לכך ערך מוסף אמיתי.

אגב גם כשהרצפה אחרי פוליש סינטטי תבריק מאוד, לא תחליקו עליה ולפחות מבחינת בטיחות יש לכך ערך מוסף אמיתי.

תאור קצר של תהליך העבודה

אחרי שקבלתם מאיתנו הצעת מחיר וגם קבענו אתכם יום לביצוע העבודה, יגיע צוות מטעמנו מצויד בכל מה שנדרש. אחרי שיוודא כי שטח הרצפה פנוי מכל חפץ אפשרי יתחיל בביצוע הפוליש הסינטטי.

בשלב ראשון הוא יקרצף את הרצפה כך שתהיה נקייה לחלוטין מכל לכלוך או אבק. רק בשלב השני ימרח הצוות שלנו את הרצפה בחומר המתאים. אורכו של התהליך עצמו תלוי בעיקר בשטחה של הרצפה המדוברת.

אנחנו מבטיחים לכם כי בסופו של יום תוכלו ליהנות מרצפה עמידה במיוחד שניתן לעבוד עליה בבטיחות גדולה מבלי לפגוע באופי העבודה שלכם.

מוקד שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותך 24 שעות ביממה
בכל שאלה ולצורך קבלת הצעת מחיר לפוליש וניקיון!

חייגו חינם: 1800-300-557

x סגור
קראו עוד על שירותי פוליש
פוליש מקצועי
מתי כדאי לעשות פוליש קריסטל? המומחים שלנו מסבירים מתי בדיוק, ולאילו סוגי רצפות מתאים הפוליש הקריסטלי שיבריק וייחדש את מראה המרצפות בבית או במשרד


לחצו להמשך קריאה...
רם שירותי פוליש
לאילו סוגי רצפות עושים פוליש סינטטי? לפני שמחליטים מה לעשות מתייעצים עם המומחים שלנו! בואו לדעת יותר על סוג הפוליש שמתאים לריצוף בבית / בעסק שלך...


לחצו להמשך קריאה...