ניקוי חלונות בסנפלינג / ניקוי חלונוות בגובה - חייג/י חינם: 1800-300-557
ניקוי חלונות בסנפלינג וניקוי חלונוות בגובה - חייג/י חינם: 1800-300-557 ואנחנו בדרך לנקות...
ניקוי חלונות בסנפלינג / ניקוי חלונוות בגובה - חייג/י חינם: 1800-300-557
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סגור
טופס הנחה לפונים מהאתר
תמונות והמלצות:
שנות ניסיון מקצועי רם שירותי פוליש וניקיון 33

ניקוי חלונות גבוהים בסנפלינג

Hebrew

רובן של עבודות ניקוי הבית או המשרד לא מצריכות טכניקות מיוחדות ואתם יכולים לבצע אותן לבד או באמצעות עוזרת. מאידך ישנן עבודות שהן ממש פרויקט כאשר מדובר בחלונות של משרדים ודירות השוכנים בבניינים רבי קומות וכאלו יש רבים מאד הצומחים במהירות בהתאם לביקוש הגובר.

לניקוי חלונות בבניינים רבי קומות ומגדלים יש כמה שיטות. התקנת פיגום חשמלי לאורך המבנה עליו יעמדו המנקים, מנוף נייד על גלגלים וסנפלינג. אנו נתמקד בניקוי חלונות באמצעות סנפלינג.

לאחר שהוזמנו לנקות חלונות בבניין מגורים ומשרדים רבי קומות, הצוות עולה לגג הבניין. מאתר נקודות עגינה בטוחות לקשירת החבלים. עובד הניקיון נקשר ברתמה מיוחדת לגופו ומתחיל להשתלשל עם החבלים מלמעלה למטה כאשר הוא מצויד במברשות ובחומרי הניקוי הנדרשים.

עובד נוסף של רם שירותי פוליש וניקיון משגיח מלמטה על העובד שתלוי בסנפלינג וערוך לטפל ולהיענות לבקשותיו לפי הצרכים. כל העובדים שמנקים באמצעות סנפלינג עברו הכשרה מתאימה. הציוד נושא תו תקן ולכולם הונפקו פוליסות ביטוח מתאימות.

על תהליך הניקוי של חלונות בגובה

החלונות בקומות הגבוהות מלוכלכים הרבה יותר לעומת אלו בקומות הנמוכות. הם חשופים לשמש והפרשות של בעלי כנף. הניקוי מתבצע בדרך של מעבר מחלון לחלון באופן שיטתי. כל חלון נשטף במברשת ספוגה בחומר ניקוי מיוחד ולאחר מכן מנגבים באמצעות מגב מיוחד.

זו השיטה המקובלת והמסורתית. המנקה נדרש להיות צמוד לחלון ולכן עבודתו יותר יסודית. הוא מבחין מקרוב בכל כתם ולכלוך שעליו להסיר. זו הסיבה שבשיטת ניקוי מסוג זה התוצאות מבריקות יותר.

בשיטה נוספת לניקוי מבלי להתקרב לחלון מפעילים מוט ארוך המתיז מים בעוצמה. מדובר במים מיוחד שעברו טיהור מאבנית שנמצאת קבוע במים הרגילים. זרם המים מסלק את כתמי ההפרשות, האבק והחול שנדבק לחלונות.

החיסרון של השיטה הזו שהתוצאה פחות יסודית ומבריקה. בועות המים נשארות על החלונות והתוצאה הסופית לא מבריקה במיוחד. נסו אותנו ולא תתחרטו. השמיים בחוץ יראו יותר צלולים ולבטח נקיים.

מוקד שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותך 24 שעות ביממה
בכל שאלה ולצורך קבלת הצעת מחיר לפוליש וניקיון!

חייגו חינם: 1800-300-557

x סגור
קראו עוד על שירותי ניקיון לעסק
ניקיון מקצועי לעסק
רוצה לנקות את המשרד בערב? רם שירותי פוליש וניקיון מספקת לבעלי עסקים שירות יחודי של ניקי משרדים בשעות הערב, אחרי שעות העבודה או בשעות הבוקר המוקדמות...


לחצו להמשך קריאה...
שירותי ניקיון לעסק
שירות לניקוי מסעדות בכל הארץ! מנהלים מסעדה? מחפשים חברת ניקיון מקצועית לניקוי קבוע? אנו מספקים שירות יחודי לניקוי מסעדות קבוע, בכל מקום בישראל ובכל שעות היממה.


לחצו להמשך קריאה...