ניקוי ספות - חידוש וניקוי מקצועי לספות במחיר הזול בישראל
ניקוי ספות - חידוש וניקוי מקצועי לספות במחיר הזול בישראל! חייג/י חינם: 1800-300-557...
ניקוי ספות - חידוש וניקוי מקצועי לספות במחיר הזול בישראל
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סגור
טופס הנחה לפונים מהאתר
תמונות והמלצות:
שנות ניסיון מקצועי רם שירותי פוליש וניקיון 33

הגיע הזמן לנקות ולחדש את הספות בסלון!

Hebrew

למי מכם אין ספות בסלון, מדובר על פרטי הריהוט היקרים ביותר שבנמצא או לפחות בין היקרים ביותר. לא מעט פעמים אתם מפתחים רגשות לספות שלכם כי הן משרתות אתכם הרבה מאוד שנים, או כי העבירו לכם אותן בירושה ויש להן ערכים סנטימנטליים.

כמו כל פריט ריהוט אחר בשימוש שוטף גם הספות שלכן דורשות אחת לתקופה רענון שכולל ניקוי יסודי של כתמים, גם כאלה שכבר מזמן התייאשתם מלהסיר אותם, שאריות של אבק ואלרגנים שממש לא נעים להיתקל בהם וכמובן מראה מחודש ורענן לספות שלכם כך שיוכלו להמשיך ולשרת אתכם שנים ארוכות.

את כל אלו לא תוכלו לעשות לבד באמצעות חומרי ניקוי מהסופר הקרוב, אלא מומלץ להזמין חברת ניקיון שזאת ההתמחות שלה. חברה המעסיקה אנשי מקצוע מנוסים שיש ברשותם גם את כל הציוד המתאים וכמובן יודעים לספק שירות ענייני, מהיר וקשוב.

המפתח לניקוי יעיל של ספות

בשוק הריהוט העכשווי ניתן למצוא ספות העטופות במגוון עצום של בדים - יחד עם זאת ישנה חלוקה ראשונית בין בדים סינטטיים לבדים טבעיים כדוגמת כותנה ופשתן.

הדבר הראשון שיעשה המומחה שלנו הוא לאבחן את סוג הבד, גיל הספה, האם ישנם חומרים נוספים כדוגמת עץ או מתכת והאם ניתן להסיר את הבד בשלמותו מהספה. רק לאחר האבחון הראשוני והסבר קצר אותו ישמח לתת לכם יתחיל המומחה שלנו בעבודתו.

שלב ראשון - קרצוף שיטתי והסרת כל הכתמים שקיימים

אחרי שלב האבחון הראשוני ובחירת חומרי הניקוי המתאימים יעבור המומחה שלנו לעבודה עצמה שמורכבת משני חלקים. בשלב הראשון הוא ינקה את הספות שלכם כפי שלא חלמתם בכלל שניתן לעשות. זה מתחיל בקרצוף עדין ושיטתי של הספות שלכם. כך שגם הכתמים העקשניים ביותר ייעלמו כלא היו.

שלב שני - הזרקה של חומרי ניקוי באמצעות מכשור מיוחד

השלב השני של עבודת המומחה שלנו הוא גם המהותי והחשוב ביותר בכל תהליך הניקוי. באמצעות מכשור מיוחד וייעודי הוא יזריק לתוך הספה שלכם חומרי ניקוי. תפקידו של חלק זה הוא לשחרר את כל הלכלוך והאבק שהצטברו בתוך הספה, המקומות אליהם לא תדעו להגיע לבד. תהליך ההזרקה עשוי לקרות מספר פעמים עד להגעה לתוצאה הטובה ביותר שניתן להשיג.

שלב שלישי - יניקה וייבוש של הספות שלכם

בשלב האחרון של תהליך הניקוי המומחה שלנו ייבש את חומרי הניקוי אותם הוא הזריק לספות שלכם, תהליך הייבוש עצמו עשוי לקחת זמן מה, תלוי בסוג הבד ובכמות הלכלוך שהצטברה בספות.

אין כל ספק כי אחרי התהליך אותו תארנו בפניכם הספות שלכם יראו אחרת לגמרי, נקיות, רעננות, ריחניות ויוכלו להמשיך לשרת אתכם לפחות עד הניקוי היסודי הבא.

מוקד שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותך 24 שעות ביממה
בכל שאלה ולצורך קבלת הצעת מחיר לפוליש וניקיון!

חייגו חינם: 1800-300-557

x סגור
קראו עוד על שירותי ניקיון לבית
ניקיון מקצועי לבית
שיפצת את הבית או הדירה? כנראה שהכל מלא אבק, לכלוך וכתמי צבע. רם שירותי פוליש וניקיון מציעים שירות מקצועי לניקוי דירות ובתים פרטיים שעברו שיפוץ יסודי!


לחצו להמשך קריאה...
 שירותי ניקיון לבית
מי ינקה אצלך לפני החגים? המוני ישראל אוהבים לארח ובמיוחד בתקופות החגים. אנו מציעים גם לך לא לשבור את הגב השנה, ולהזמין אותנו לנקות את הבית לפני החגים הקרובים...


לחצו להמשך קריאה...