ניקיון לפני פסח - אנחנו ננקה את הבית / הדירה לפני חג הפסח!
ניקיון לפני פסח - השנה אנחנו ננקה את הבית / הדירה לפני חג הפסח! חייג/י חינם: 1800-300-557
ניקיון לפני פסח - אנחנו ננקה את הבית / הדירה לפני חג הפסח!
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סגור
טופס הנחה לפונים מהאתר
תמונות והמלצות:
שנות ניסיון מקצועי רם שירותי פוליש וניקיון 33

אנחנו ננקה אצלכם לפני חג הפסח השנה!

Hebrew

במהלך השנה אתם מנקים את הבית שלכם על בסיס קבוע. יש כאלו מבניכם שעושים זאת לבד, אחרים מסתייעים בשירותיה של עוזרת בית. עדיין ישנם מצבים בהם תרצו להיעזר בשירותים של חברה חיצונית כדי לממש פרויקטים מיוחדים שהם תלויי זמן או סוג הביצוע.

אין ספק כי הפסח שהוא חג הניקיון אצל הצרכן הישראלי הממוצע, הוא בהחלט זמן ראוי ומתאים לשכירת השירותים של חברת ניקיון חיצונית כדי שתבריק את הבית שלכם מהמסד ועד הטפחות.

מכיוון שטווח הדרישות כשמדובר על ניקיון לקראת הפסח הוא עצום, בשלב הראשון לפני שמתחילים לעבוד נשמח לשלוח נציג מטעמנו על מנת שיבחן את היקף העבודה, ויחד אתכם יישר קו לגבי הציפיות שלכם מהעבודה.

בין השאר הוא יבדוק את שטחו של הבית, האם מדובר על בית קרקע או דירה בקומה גבוהה, סוג החומרים איתם נצטרך להתמודד כמו רצפות טרצו לעומת שטיחים מקיר לקיר, תציגו לנו דגשים שונים כמו נניח התריסים אצלכם בבית ועוד.

בסופה של הפגישה יוכל הנציג שלנו לספק לכם הצעת מחיר מפורטת ויחד איתכם נקבע תאריך לביצוע העבודה. רק הערה אחת קטנה - מכיוון שחג הפסח ידוע כחג הניקיונות אנו ממליצים לכם להזמין תור כמה שבועות מראש כדי להבטיח עמידה בלוח הזמנים וביצוע ניקיון יסודי ביותר.

עבודת הניקיון לפסח

ביום שנקבע מראש נשלח אליכם צוות עובדים בהתאם להיקפה של העבודה, יחד איתם יגיע מפקח מטעמנו והוא יספק לכם את כל המידע הנדרש על סמך הפגישה שקיים איתכם לפני, בנוסף הוא גם ישאיר אותם עם כל חומרי הניקוי המתאימים לצרכים שלכם וגם עם ציוד נילווה כדוגמת שואב אבק רב עוצמה ומכונות פוליש וליטוש.

בהתאם להיקף העבודה ואופייה הם יתחילו לעבוד בדגש על שמירה על החפצים והריהוט שלכם, כולל פינוי שלהם לחדרים צדדיים. במידת הצורך הם יפנו ארונות, יכסו חפצים בניילונים ועוד. בסופו של יום יגיע המפקח מטעמנו בשנית ויחד איתכם יעבור בכל חללי הבית על מנת לבדוק אם העבודה התבצעה לשביעות רצונכם המלאה. שיהיה לכם פסח כשר ונקי!

מוקד שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותך 24 שעות ביממה
בכל שאלה ולצורך קבלת הצעת מחיר לפוליש וניקיון!

חייגו חינם: 1800-300-557

x סגור
קראו עוד על שירותי ניקיון לבית
ניקיון מקצועי לבית
שיפצת את הבית או הדירה? כנראה שהכל מלא אבק, לכלוך וכתמי צבע. רם שירותי פוליש וניקיון מציעים שירות מקצועי לניקוי דירות ובתים פרטיים שעברו שיפוץ יסודי!


לחצו להמשך קריאה...
 שירותי ניקיון לבית
מי ינקה אצלך לפני החגים? המוני ישראל אוהבים לארח ובמיוחד בתקופות החגים. אנו מציעים גם לך לא לשבור את הגב השנה, ולהזמין אותנו לנקות את הבית לפני החגים הקרובים...


לחצו להמשך קריאה...