ניקוי פרקטים מקצועי - רוצה לנקות פרקט? חייג/י חינם: 1800-300-557
ניקוי פרקטים מקצועי - רוצה לנקות פרקט? חייג/י חינם: 1800-300-557 ואנחנו בדרך אליך...
ניקוי פרקטים מקצועי - רוצה לנקות פרקט? חייג/י חינם: 1800-300-557
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סגור
טופס הנחה לפונים מהאתר
תמונות והמלצות:
שנות ניסיון מקצועי רם שירותי פוליש וניקיון 33

המומחים לניקוי פרקטים עמודים לרשותך

Hebrew

בשנים האחרונות הפך הפרקט לאחד מחומרי הגלם המועדפים כשמדובר על הרצפה אצלכם בבית או במשרד. מגוון עצום של סוגי פרקטים מאפשרים גם לצרכנים בלי כיס עמוק להניח רצפה המשרה אווירה חמימה בכל חלל שהיא רק מונחת.

כשמדובר על פרקט מכל סוג שהוא, אתם חייבים לתחזק אותו כמו שצריך על מנת שגם יהיה לכם נעים לדרוך עליו וגם על מנת שתיהנו ממנו לפרק זמן ארוך במיוחד. מלבד התחזוקה השוטפת שכוללת שימוש במטאטא וגם ניגוב לח, יהיה זה נכון עבורכם אחת לתקופה להזמין חברת ניקיון שתנקה ותחדש אותו עבורכם.

מאחורי המושג פרקט ניתן למצוא מגוון גדול במיוחד של מוצרים. החל מפרקטים שהם למעשה לא ממש מעץ אמיתי, דרך פרקטים רב שכבתיים ועד לרצפה של עץ מלא ומאוד יקרה. מלבד זאת כשמדובר על פרקטים הם כוללים מגוון גדול של סוגי עצים בגוונים שונים. מעצים בהירים כמו אלון ועד לעצים כהים כמו דובדבן.

בדיוק בגלל סיבות אלו ועוד לפני שנתחיל בעבודת ניקוי וחידוש הפרקט אצלכם בבית, יבוא נציג מטעמנו על מנת לבחון את מהות העבודה כמו גם את היקפה. בסופה של הפגישה הקצרה תוכלו לקבל הצעת מחיר ולקבוע זמן לצורך ביצוע העבודה.

תהליך ניקוי הפרקטים אצלכם בבית או במשרד

ביום אותו קבענו איתכם מראש יגיע בבוקר צוות עובדים שגודלו בהתאם לכמות העבודה הנדרשת. השלב הראשון בביצוע הוא פינוי של כל הרהיטים וחפצים כך שמהלך העבודה יהיה עד כמה שניתן יותר פשוט ונוח.

בשלב השני נסיר את האבק וכל הלכלוך היבש שהצטבר על הפרקט, בפינות הנסתרות ביותר ועל הפאנלים כמובן. בשלב הבא נעבור ביסודיות על הפרקט שלכם תוך שימוש בחומרי ניקוי ייעודיים שתכליתם לנקות, להבריק ואפילו לאטום את השריטות שנגרמו במהלך הזמן.

עם סיומה של העבודה יגיע מפקח מטעמנו ויבחן את טיבה של העבודה ורק אחרי שיוודא כי אתם מרוצים מהתוצאות יעזוב צוות העובדים שלנו.

מוקד שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותך 24 שעות ביממה
בכל שאלה ולצורך קבלת הצעת מחיר לפוליש וניקיון!

חייגו חינם: 1800-300-557

x סגור
קראו עוד על שירותי ניקיון לבית
ניקיון מקצועי לבית
שיפצת את הבית או הדירה? כנראה שהכל מלא אבק, לכלוך וכתמי צבע. רם שירותי פוליש וניקיון מציעים שירות מקצועי לניקוי דירות ובתים פרטיים שעברו שיפוץ יסודי!


לחצו להמשך קריאה...
 שירותי ניקיון לבית
מי ינקה אצלך לפני החגים? המוני ישראל אוהבים לארח ובמיוחד בתקופות החגים. אנו מציעים גם לך לא לשבור את הגב השנה, ולהזמין אותנו לנקות את הבית לפני החגים הקרובים...


לחצו להמשך קריאה...