צביעת דירה או בית פרטי - חייג/י חינם: 1800-300-557
צביעת דירה או בית פרטי - חייג/י חינם: 1800-300-557 לשיחה עם מוקד שירות הלקוחות שלנו...
צביעת דירה או בית פרטי - חייג/י חינם: 1800-300-557
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סגור
טופס הנחה לפונים מהאתר
תמונות והמלצות:
שנות ניסיון מקצועי רם שירותי פוליש וניקיון 33

הגיע הזמן לצבוע את הבית או הדירה מחדש?

Hebrew

אם אתם רוצים לרענן את הדירה שלכם, יתכן מאד שכל הסיפור כרוך בצביעה כללית של הדירה, בלי לשבור קירות, בלי להחליף ריהוט, פשוט לצבוע את כולה, מאמץ של מכסימום כמה ימי עבודה, תקציב מוגבל והדירה שלכם תראה חדשה.

לפני שאתם מתחילים לצבוע אותה אתם צריכים לשאול את עצמכם כמה שאלות. באילו צבעים אתם מתכוונים לצבוע אותה בהיבט העיצובי ומי הגורם המקצועי שיבצע את הצביעה. האם תעשו זאת לבד או כמו במרבית של המקרים תבחרו לעצמכם קבלן צביעה שיספק לכם עבודה איכותית במחיר תחרותי.

אם החלטתם על קבלן צבע מקצוען ויותר מכך קבלתם המלצה חמה עלינו, נשמח להגיע אליכם ולספק לכם הצעת מחיר. נבחן את כמות העבודה ואופייה:

כמה חדרים אנחנו אמורים לצבוע? מה מצבם של הקירות ואיזו עבודת הכנה עלינו לעשות? האם מדובר גם על צביעה של משקופים? באילו צבעים אתם רוצים שנשתמש? האם מדובר על צבע סיד או צבע שמן? האם אתם רוצים להשיג אפקטים מיוחדים? האם מדובר על צבע לבן ותו לא או שאתם רוצים צבעים אחרים הדורשים שכבות צבע רבות? רק על סמך כל הנתונים האלו נוכל לספק לכם הצעת מחיר מפורטת.

במה כרוך תהליך של צביעת דירה

ביום שקבענו יגיע צוות עובדים מטעמנו יחד עם כל הצבעים אותם רכשנו עבורכם. בשלב ראשון נכין את הדירה לצביעה. כמויות גדולות של ניילונים כמו גם מסקינג טייפ שיכסו את כל המשטחים שלא אמורים לראות צבע.

לחלק הזה של העבודה יש משמעות רבה במיוחד כי קל אולי לצבוע אבל הרבה יותר קשה להסיר כתמי צבע מיותרים. רק אחרי שצוות העובדים שלנו יסיים את עבודת ההכנה הוא יעבור למלאכת הצביעה. לעיתים מדובר בהסרת שכבות צבע ישנות, במקרים אחרים מדובר על שפשוף שלהם וצביעה בצבע יסוד. משקופים ודלתות דורשים עבודה נפרדת.

לעיתים דרושות גם כמה וכמה שכבות צבע על מנת להגיע לתוצאה סופית מספקת. מה שבטוח הוא שצוות העובדים המיומן שלנו יוכל לספק לכם עבודה איכותית ויסודית והתוצאה הסופית היא כפי שפתחנו את המאמר, דירה מבהיקה רעננה וגם נקייה, אם תחליטו לבצע את הניקיון שלאחר הצביעה באמצעות העובדים המיומנים שלנו.

מוקד שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותך 24 שעות ביממה
בכל שאלה ולצורך קבלת הצעת מחיר לפוליש וניקיון!

חייגו חינם: 1800-300-557

x סגור
קראו עוד על שירותי פוליש
פוליש מקצועי
מתי כדאי לעשות פוליש קריסטל? המומחים שלנו מסבירים מתי בדיוק, ולאילו סוגי רצפות מתאים הפוליש הקריסטלי שיבריק וייחדש את מראה המרצפות בבית או במשרד


לחצו להמשך קריאה...
רם שירותי פוליש
לאילו סוגי רצפות עושים פוליש סינטטי? לפני שמחליטים מה לעשות מתייעצים עם המומחים שלנו! בואו לדעת יותר על סוג הפוליש שמתאים לריצוף בבית / בעסק שלך...


לחצו להמשך קריאה...