פוליש קריסטלי - פוליש קריסטל לשירותך!
רוצה לעשות פוליש קריסטלי? רם שירותי פוליש וניקיון לשירותך בשיחת חינם: 1800-300-557
פוליש קריסטלי - פוליש קריסטל לשירותך!
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סגור
טופס הנחה לפונים מהאתר
תמונות והמלצות:
שנות ניסיון מקצועי רם שירותי פוליש וניקיון 33

רוצה לעשות פוליש קריסטלי? אנחנו לשירותך!

Hebrew

פוליש קריסטל

אם אתם מתגוררים בדירה שבה הרצפה עשויה שיש או מרצפות טרצו, וודאי שמתם לב שבמהלך הזמן היא מאבדת מהברק הראשוני שלה.

תהליך שחיקה זה, הוא טבעי לחלוטין והדרך הכי נכונה להתמודד איתו מלבד תחזוקה שוטפת עצמאית, היא באמצעות פוליש. במידה ואתם רוצים ליהנות מרצפה מבריקה במיוחד לאורך זמן, הכי נכון עבורכם הוא להזמין חברה מתמחה שתצפה אותה במה שמוכר בתור פוליש קריסטלי.

כמה מילים על יתרונות הפוליש הקריסטלי

אז מהו פוליש קריסטל? יתרונותיו של הפוליש הקריסטלי מתבטאים בשני דברים עיקריים, קודם כל הוא משמש כשכבת הגנה לפרק זמן ארוך במיוחד כנגד שריטות כתוצאה של הזזת רהיטים, כמו גם כתמים שונים שבלעדיו עשויים להשאיר סימנים לאורך זמן: יין שנשפך, שמן שעשוי להיספג ועוד. בנוסף, פוליש קריסטלי שעשוי כמו שצריך יגרום לרצפה שלכם להראות מבריקה במיוחד.

במידה והחלטתם להזמין אותנו, נשלח נציג שיבחן את שטח הרצפה כמו גם את מצבה, כמה היא שחוקה, האם יש עליה כתמים וגם מאיזה סוג. בהתאם לכך נוכל לספק לכם הצעת מחיר וגם לקבוע איתכם מועד לעבודה.

קחו בחשבון שביצוע עבודה יסודית בדירה ממוצעת עשוי להימשך יום עבודה שלם.

תאור קצר של תהליך העבודה

ביום שנקבע לביצוע העבודה, יגיע צוות עובדים של רם שירותי פוליש וניקיון שמספרו יותאם להיקף העבודה. לפני תחילת ביצוע הפוליש הקריסטלי נדאג להזיז את כל הרהיטים והחפצים האחרים כך ששטח העבודה יהיה פנוי לחלוטין.

התהליך עצמו מורכב משלושה שלבים. הראשון הוא קרצוף של הרצפה והסרת כל הכתמים תוך שימוש בצמר פלדה. בסופו של השלב הראשון מורחים חומר שאוטם את הרצפה ומכונה X1.

השלב השני כולל מריחה של חומר יותר עדין שנקרא X2 והשלב האחרון כרוך במריחה וליטוש סופי של הרצפה.

כפי שציינו אם אתם רוצים ליהנות מרצפה באמת מבריקה ולאורך זמן אתם נדרשים לעבור את שלושת השלבים אחרת לא באמת תיהנו מכל מה שפוליש קריסטלי באמת מסוגל להעניק לכם.

מוקד שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותך 24 שעות ביממה
בכל שאלה ולצורך קבלת הצעת מחיר לפוליש וניקיון!

חייגו חינם: 1800-300-557

x סגור
קראו עוד על שירותי פוליש
פוליש מקצועי
מתי כדאי לעשות פוליש קריסטל? המומחים שלנו מסבירים מתי בדיוק, ולאילו סוגי רצפות מתאים הפוליש הקריסטלי שיבריק וייחדש את מראה המרצפות בבית או במשרד


לחצו להמשך קריאה...
רם שירותי פוליש
לאילו סוגי רצפות עושים פוליש סינטטי? לפני שמחליטים מה לעשות מתייעצים עם המומחים שלנו! בואו לדעת יותר על סוג הפוליש שמתאים לריצוף בבית / בעסק שלך...


לחצו להמשך קריאה...