ניקוי שטיחים מקצועי במחיר הזול בישראל! חייג/י חינם: 1800-300-557
ניקוי שטיחים מקצועי במחיר הזול בישראל! חייג/י חינם: 1800-300-557 ואנחנו בדרך אליך...
ניקוי שטיחים מקצועי במחיר הזול בישראל! חייג/י חינם: 1800-300-557
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סגור
טופס הנחה לפונים מהאתר
תמונות והמלצות:
שנות ניסיון מקצועי רם שירותי פוליש וניקיון 33

המומחים מס.1 בישראל לניקוי שטיחים

Hebrew

קניית שטיח היא הוצאה לא זולה, בעיקר אם מדובר בשטיח גדול ואיכותי. ולכן כדאי וחשוב לשלוח את השטיח לניקוי כאשר הוא זקוק לכך.

ניקוי שטיח באופן מקצועי נעשה באמצעות קיטורים מיוחדים, שואבים מתאימים ושיטת ניעור מיוחדות. את הניקוי המקצועי חשוב לבצע כל שנתיים שלוש על מנת להבטיח את תחזוק השטיח ועמידותו לאורך זמן.

תחזוקה שוטפת לשמירה על שטיח נקי

לאחר הניקוי או לאחר רכישה של שטיח חדש כדאי להבריש את השטיח על בסיס שבועי ולשאוב אותו עם שואב אבק רגיל ולא עוצמתי מידי על מנת לא לגרום לשטיח לתהליך דהייה מואץ. את ההברשה לפני השאיבה רצוי לבצע עם מברשת או מטאטא בעל שערות עבות יחסית כמו מטאטא קש או מברשת גסה.

לאחר השאיבה וטאטוא השטיח, מומלץ לפזר חומר שטיחים עם ריח טוב ולהחדירו אל השטיח. הפעולה תקנה לשטיח ריח וברק נעימים. את קצוות השטיח המאופיינות בפרנזים או שערות אין לשאוב על מנת שלא יימשכו או ייפרמו ויש להברישן עם מברשת יד. אם היה והפרנזים נפרמו חשוב לקחת את השטיח לרקימה על ידי נול מיוחד או למתפרה המתמחה בתפירת שטיחים.

אם תרצו לתחזק את השטיח ולהוציא את האבק, תוכלו, במקרה של שטיח שאינו גדול מידי, להוציאו את המרפסת להופכו שהצד האחורי כלפי מעלה ולחבוט בו באמצעות חובט שטיחים. אם השטיח גדול ניתן להפכו בפנים הבית ולהתהלך עליו עד להוצאה של האבק והלכלוכים בו. לאחר הצעידה על גבו של השטיח שואבים את הלכלוך שנשר ממנו על הרצפה.

על מנת לשמור על צורתו המקורית של השטיח מומלץ לא לקפלו כאשר נרצה לאחסן אותו אלא לגלגו ולהעמיד אותו במקום מוגן. עוד חשוב לא לגרור רהיטים על השטיח על מנת שאלה לא יותירו סימנים בשטיח, ולא לשאוב שטיחים עדינים או יקרים עם שואבי אבק תעשייתיים או חזקים מידי.

אם נוצר בטעות כתם שמן, יין או כל כתם אחר חשוב לנקות במיידי את השטיח עם אבקת סודה לשתייה ולייבשו באמצעות פן או בשמש. כאשר אנו מאחסנים שטיח חשוב לייבשו מכל לחות ולא לחנוק אותו עם שקיות שמגבירות את הלחות שמאד מזיקה לשטיח.

אם החלטת לפנות לחברת ניקיון מקצועית כדי לנקות באופן יסודי את השטיח שלך, רם שירותי פוליש וניקיון עומדים לראשותך ומתחייבים בפני כל לקוח לשביעות רצון מלאה ולא פחות חשוב, למחירים הכי זולים בישראל, בכל יום ובכל שעה.

מוקד שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותך 24 שעות ביממה
בכל שאלה ולצורך קבלת הצעת מחיר לפוליש וניקיון!

חייגו חינם: 1800-300-557

x סגור
קראו עוד על שירותי ניקיון לבית
ניקיון מקצועי לבית
שיפצת את הבית או הדירה? כנראה שהכל מלא אבק, לכלוך וכתמי צבע. רם שירותי פוליש וניקיון מציעים שירות מקצועי לניקוי דירות ובתים פרטיים שעברו שיפוץ יסודי!


לחצו להמשך קריאה...
 שירותי ניקיון לבית
מי ינקה אצלך לפני החגים? המוני ישראל אוהבים לארח ובמיוחד בתקופות החגים. אנו מציעים גם לך לא לשבור את הגב השנה, ולהזמין אותנו לנקות את הבית לפני החגים הקרובים...


לחצו להמשך קריאה...