שיפוצים בבית או במשרד - חייג/י חינם: 1800-300-557
שיפוצים בבית או במשרד - חייג/י חינם: 1800-300-557 לשיחה עם מוקד שירות הלקוחות שלנו...
שיפוצים בבית או במשרד - חייג/י חינם: 1800-300-557
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סגור
טופס הנחה לפונים מהאתר
תמונות והמלצות:
שנות ניסיון מקצועי רם שירותי פוליש וניקיון 33

הגיע הזמן לשפץ את הבית או המשרד?

Hebrew

ישנן שתי סיבות עיקריות בגללן אתם מחליטים לשפץ את הדירה או הבית שלכם. הראשונה קשורה לבעיות חוזרות ונשנות בתפקוד המערכות והתשתית. למשל, מערכת אינסטלציה שכבר לא עובדת כמו שצריך או מערכת חשמל מיושנת שממש הופכת להיות מסוכנת עבורכם. הסיבה השנייה שבגללה אתם מחליטים לשפץ את הדירה היא כי פשוט בא לכם לרענן אותה ולשפר את הרגשת השהייה והמגורים בה. 

במידה והחלטתם לשפץ אתם צריכים לבחון את היקפם של השיפוצים, האם מדובר על שיפוצים מינורים שלא משפיעים יותר מדי על מהלך החיים או שמדובר על שיפוצים ממש גדולים הכרוכים גם במעבר זמני. בכל מקרה ולפני הכל, כדאי לקבל הערכה לעלות הכספית הכרוכה בביצוע השיפוץ והאם אתם מסוגלים לעמוד בה מבחינה תקציבית.

אחרי שיש לכם תמונה בראש לגבי השיפוצים אותם תרצו לעשות כדאי שתזמינו אותנו לצורך הצעת מחיר. היקפה של ההצעה תלוי בכמה וכמה גורמים:

האם מדובר רק על ביצוע עבודה או גם מדובר על רכישת הציוד כדוגמת כלי סניטציה, האם מדובר על הרס קירות ושינוי מבנה הדירה, אלו מערכות צריך לחדש או להחליף. לעיתים תוך כדי מהלך השיפוצים ישנם לקוחות שמשנים את דעתם ומחליטים להוסיף עבודה.

הטיפ שאנחנו מסוגלים לספק לכם הוא לנסות ולתכנן כמה שיותר מראש ולדבוק בכך לאורכו של התהליך כך שתוכלו למנוע מעצמכם עד כמה שניתן הפתעות הכרוכות בשינויי תקציב.

מהלך עבודת השיפוצים

אחרי שסגרנו איתכם תקציב וגם קבענו מועד לתחילת העבודה יגיע צוות עובדים מטעמנו. בשונה מפרויקטים אחרים, כשמדובר על שיפוץ דירה, צוות העובדים שיגיעו אליכם מורכב בהתאם למהות השיפוצים.

לעיתים הוא ישתנה במהלכה של התקופה בהתאם לסוג העבודה, זה עשוי להתחיל עם צוות שכל תפקידו לשבור קירות ולפנות את הדירה מאשפה אחריו יגיעו מומחים לאינסטלציה ועוד. מה שבטוח הוא שאין שיפוץ אחד שדומה לשיפוץ אחר.

זה עשוי להיות פרויקט שיסתיים בכמה ימי עבודה מאידך זאת גם יכולה להיות עבודה שתתפרס על פני מספר שבועות ולעיתים גם חודשים. יחד עם זאת לפחות כשמדובר עלינו אנחנו מבטיחים לספק את שירות הקשוב והמקצועי ביותר שרק ניתן.

מוקד שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותך 24 שעות ביממה
בכל שאלה ולצורך קבלת הצעת מחיר לפוליש וניקיון!

חייגו חינם: 1800-300-557

x סגור
קראו עוד על טיפים
 טיפים לניקיון
המלצות וטיפים לניקיון בתים בכל יום אנו מקבלים פניות רבות ושאלות מגולשים שרוצים לדעת באילו חומרי ניקוי מומלץ להשתמש או כיצד ניתן להסיר כתמים מהקירות. בואו לקרוא כמה טיפים מעניינים.


לחצו להמשך קריאה...
 טיפים לניקיון ממומחי רם שירותי פוליש וניקיון
המלצות וטיפים לבעלי משרדים כל מנהל משרד יודע עד כמה חשוב להקפדי על סדר וניקיון בסביבת העבודה. בואו לקרוא המלצות שיעזרו לכם לשמור על סביבת עבודה נקייה ונעימה במשרדי החברה.


לחצו להמשך קריאה...