ניקיון דירה אחרי שריפה - אנחנו מנקים בשבילך אחרי שריפה!
ניקיון אחרי שריפה - אנחנו מנקים בשבילך אחרי שריפה! חייג/י לקבלת יעוץ מקצועי: 1800-300-557
ניקיון דירה אחרי שריפה - אנחנו מנקים בשבילך אחרי שריפה!
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סגור
טופס הנחה לפונים מהאתר
תמונות והמלצות:
שנות ניסיון מקצועי רם שירותי פוליש וניקיון 33

אנחנו באים לנקות אחרי שריפה!

Hebrew

ניקיון דירה לאחר שריפה

אחת הסיטואציות הטראומתיות שיכולות לקרות בבית זאת שריפה כתוצאה מנר דולק שלא שמתם לב אליו, קצר חשמלי שהתפתח או מכל סיבה אחרת. כל עוד לא מדובר על נזקים מלבד ריח, פיח ולכלוך, כל מה שנותר לכם הוא להודות על כך שאין פגיעה בנפש ולהתחיל בעבודת השיקום.

שיקום הבית שלכם אחרי השריפה, כולל ניקיון יסודי שלו. בשונה מניקיון רגיל של הבית, כאן בהחלט אתם חייבים אנשי מקצוע מנוסים במיוחד ולו רק בגלל הריח הבלתי נסבל שבאוויר. אגב אחד התפקידים של חברת ניקיון מקצועית, הוא לדאוג לכך שאחרי הניקיון גם אם עדיין יישאר ריח הוא יהיה פחות לאין ערוך.

בשלב ראשון ולפני שמתחילים עם עבודת הניקיון איש מטעמנו יבוא להעריך את הנזקים והצרכים. ניקיון לאחר שריפה דורש הערכות שונות: החל משטח הדירה, אילו חפצים נפגעו, האם נדרשת עבודת פינוי לפני שמתחילים לנקות, מה מצב הריח בדירה, האם ישנם רהיטים אותם ניתן לשקם ואם כן אז מהי הדרך הכי נכונה לעשות זאת, כמה פסולת ונוזלים השאירו צוותי הכיבווי במידה והגיעו כאלו, מה מצב הקירות והרצפה וכו'.

בשורה תחתונה הרבה מאוד פרטים קטנים שבונים תמונה גדולה הבאה לידי ביטוי בהצעת מחיר מסודרת והארכת משך ביצוע העבודה.

תהליך ניקוי הדירה אחרי שריפה

ביום התחלת העבודה יגיע צוות מטעמנו ויתחיל לעבוד. בשלב ראשון הוא ימיין ביחד איתכם חפצים שצריכים לפנות וחפצים שאותם ניתן לשקם. במידת הצורך הצוות יביא עימו גם עגלת פינוי אשפה.

עם סיום תהליך הפינוי יתחיל הצוות שלנו לעבוד כאשר הביצוע עצמו מתחלק לשניים:

שיקום מבנה הדירה כולל הסרת הפיח וניקוי שרידי חומרי הכיבוי מהקירות, חלונות, תריסים וגם חפצים קבועים כדוגמת ארונות המטבח והאמבטיות שלכם.

החלק השני של הביצוע מתייחס לחפצים אותם ניתן לשנע כדוגמת רהיטים שונים. חלק מהם יהיה ניתן לנקות במקום ואחרים נשלח לניקוי יסודי אצל ספקי משנה כדוגמת מכבסה לצורך ניקוי של ווילונות.

בסופו של תהליך אנחנו מבטיחים לכם כי הבית יהיה נקי מאוד אם כי בהחלט ייתכן שתזדקקו לפעולות נוספות כמו צביעה, פוליש ושיפוצים שונים.

מוקד שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותך 24 שעות ביממה
בכל שאלה ולצורך קבלת הצעת מחיר לפוליש וניקיון!

חייגו חינם: 1800-300-557

x סגור
קראו עוד על שירותי ניקיון
שירותי ניקיון מקצועי
רוצה להבריק את הרצפות בבית? בכדי לשמור על מראה נקי ומבריק, מומלץ לעשות הברקה מקצועית לרצפות בבית / במשרד לפחות פעם בשנתיים. רוצה לדעת יותר?


לחצו להמשך קריאה...
חברת ניקיון
איך מתחילים לנקות אחרי הצפה בבית? צוות המומחים של רם שירותי פוליש וניקיון מתמחה בניקוי בתים ודירות ולאחר הצפה בעקבות שטפון, פיצוץ צינור מים או מכל סיבה אחרת...


לחצו להמשך קריאה...