פינוי תכולת דירה או בית ישן - חייג/י חינם: 1800-300-557
פינוי תכולת דירה או בית ישן - חייג/י חינם: 1800-300-557 ואנחנו בדרך אליך...
פינוי תכולת דירה או בית ישן - חייג/י חינם: 1800-300-557
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סגור
טופס הנחה לפונים מהאתר
תמונות והמלצות:
שנות ניסיון מקצועי רם שירותי פוליש וניקיון 33

רוצה לפנות תכולה של דירה או בית ישן?

Hebrew

ישנם מצבים בהם תרצו לפנות תכולה של דירה. אם קניתם דירה או קבלתם אותה בירושה עם תכולה או בלעדיה, לא תמיד יש הצדקה להיגרר עם התכולה של הדירה הנוכחית. עוברים למקום אחר, עושים סדר וממיינים תכולה. חלק עובר איתכם והשאר מיועד לפינוי.

מדובר על סיטואציה שבה אתם מוצאים את עצמכם אומרים לאיפה נזרוק הכול? לרחוב? כנראה שלא. שורה תחתונה אתם זקוקים לשירותים של חברה מתמחה בפינוי תכולה.

פינוי תכולת דירה - במה מדובר

כשמדובר בפינוי דירה, הדבר הראשון אותו נעשה הוא לבחון את היקף העבודה כמו גם הציוד הנדרש לשם פינוי הדירה. אחרי שקבענו איתכם מועד לפינוי יגיע צוות עובדים מנוסים יחד עם מנהל עבודה.

כשאנחנו עוסקים בפינוי דירה אנחנו שמים דגש על כמה נקודות: קודם כל שמירה על הנכס עצמו. קל מאוד להיות חסרי זהירות ולפגוע בקירות, דלתות ומשקופים. העובדים שלנו עובדים בזהירות המרבית על מנת להימנע מפגיעות שכאלו.

בנוסף, כל הציוד בתפזורת ירוכז בתוך קרטונים וניילונים עמידים, ציוד אחר שיהיה קשה לשאת אותו יוצא מהדירה באמצעות ציוד מתאים.

נושא אחרון עליו נרצה לתת את הדעת קשור עם איכות הסביבה. המודעות הגדולה של השנים האחרונות באה לידי ביטוי גם כשמדובר על פינוי תכולת דירות ולכן ציוד שניתן למחזר אותו כדוגמת חפצי פלסטיק יופרד משאר התכולה ויועבר בהמשך לאתר מיוחד משם ישונע למפעל מחזור שמוכר על ידי הרשות המקומית.

הציוד המתקדם בו אנחנו משתמשים

כשמדובר על פינוי של דירה, נדרש בחלק מהמקרים לפחות גם ציוד מתקדם על מנת לפנות את התכולה במהירות האפשרית. אם הדירה נמצאת בקומה גבוהה נפעיל מסוע אוטומטי שיטפס עד המרפסת החזיתית ויפנה את תכולת הדירה במהירות, ביעילות ובשמירה על שלמות הציוד.

במקרה הצורך נפעיל גם מנוף זרוע, בייחוד אם מדובר על ציוד כבד במיוחד שאין כל דרך אחרת להוריד אותו. בנוסף כל מכולות פינוי האשפה הן שלנו ומועמסות על משאיות פינוי המפנות את תכולת הדירה למקומות ריכוז חוקיים. בשונה ממפנים לא מקצועיים שעשויים גם לשפוך את האשפה ברחוב הסמוך או לפחות בכל שטח פתוח, אנחנו פועלים רק על פי חוקי מדינת ישראל.

מוקד שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותך 24 שעות ביממה
בכל שאלה ולצורך קבלת הצעת מחיר לפוליש וניקיון!

חייגו חינם: 1800-300-557

x סגור
קראו עוד על שירותי ניקיון לבית
ניקיון מקצועי לבית
שיפצת את הבית או הדירה? כנראה שהכל מלא אבק, לכלוך וכתמי צבע. רם שירותי פוליש וניקיון מציעים שירות מקצועי לניקוי דירות ובתים פרטיים שעברו שיפוץ יסודי!


לחצו להמשך קריאה...
 שירותי ניקיון לבית
מי ינקה אצלך לפני החגים? המוני ישראל אוהבים לארח ובמיוחד בתקופות החגים. אנו מציעים גם לך לא לשבור את הגב השנה, ולהזמין אותנו לנקות את הבית לפני החגים הקרובים...


לחצו להמשך קריאה...