ניקוי תריסים וניקוי תריסי גלילה חשמליים - חייג/י חינם: 1800-300-557
ניקוי תריסים וניקוי תריסי גלילה חשמליים - חייג/י חינם: 1800-300-557 ואנחנו בדרך...
ניקוי תריסים וניקוי תריסי גלילה חשמליים - חייג/י חינם: 1800-300-557
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סגור
טופס הנחה לפונים מהאתר
תמונות והמלצות:
שנות ניסיון מקצועי רם שירותי פוליש וניקיון 33

הגיע הזמן לנקות את התריסים!

Hebrew

יש עבודות ניקיון ותחזוקה אותן אתם מבצעים באופן שוטף כמו ניקוי שבועי קבוע של הבית שלכם. לעומתן ישנן עבודות תחזוקה שהן ממש פרויקטים בפני עצמם. מדובר על כאלו שדורשות התייחסות נפרדת והרבה יותר יסודית.

בדרך כלל אתם מבצעים אותן אחת לכמה חודשים ואפילו יותר. גם אם את הניקיונות השוטפים שלכם אתם מבצעים לבד או בסיוע של עוזרת קבועה, את הפרויקטים האלו כדוגמת ניקוי יסודי של התריסים שלכם אתם משאירים לחברה חיצונית שמספקת לכם עבודה איכותית במיוחד תוך שימוש באמצעים שאין לכם.

אם החלטתם לשקול לשכור את שירותנו לצורך ניקוי התריסים שלכם, בשלב ראשון יגיע אליכם בתאום מראש נציג מטעמנו. הוא יבחן שני נתונים שהם הבסיס להצעת המחיר. קודם כל היקף העבודה מבחינת כמות התריסים שיש לנקות אותם.

בנוסף הוא יבחן את מצבם. אם נניח אתם מתגוררים ברחוב ראשי עמוס תחבורה, סביר להניח שמצבם של התריסים אצלכם בבית יהיה שונה מדירה ברחוב ירוק ושקט ולו בגלל כמות הפיח שהצטברה עליהם.

גם נתונים כמו היכולת לפרק את התריסים שלכם עשויה להשפיע על הצעת המחיר אותה נספק לכם. באיזו קומה אתם מתגוררים. האם ניתן לנקות מבחוץ. מהם אמצעי המיגון והאבטחה שניתן לקשור עבור עובד הניקיון כדי שעבודתו תתבצע ביסודיות ובבטיחות המירבית. הצעת מחיר של רם שירותי פוליש וניקיון תוגש לכם לאחר בדיקת כל הנתונים הסביבתיים והנלווים.

שלבי עבודת ניקוי התריסים

ביום שנקבע יגיע צוות מטעמנו בהתאם להיקפה נספק לכם את כוח האדם שנדרש. נבקש מכם עוד קודם להודיע לשכנים שגרים קומה מתחת, אם יש כאלו, שאנו עומדים לנקות את התריסים וכדאי שיסגרו את החלונות של דירתם כדי למנוע כניסת מים ולכלוך לתוך דירתם.

בשלב ראשון ואם יש צורך בכך נפרק את כל התריסים בבית ונניח אותם במקום שבו ניתן לנקות אותם ביסודיות ובנוחות מקסימלית. זו יכולה להיות מרפסת פתוחה או חצר הבית כשמדובר על נכס על קרקע. בשלב השני נבצע את הניקוי עצמו תוך שימוש בחומרי ניקוי מתאימים כאלו שגם מסייעים בהסרת הלכלוך וגם יוצרים שכבת הגנה.

במידת הצורך גם נפעיל מכונה להתזת מים בלחץ גבוה על מנת להיפטר ביעילות מכל הלכלוך, אבק ופיח שהצטברו עליהם כמו גם על מסגרות שנושאות אותם. בסופו של יום העבודה יגיע מפקח מטעמנו ורק הוא שיאשר את סיומה של העבודה לשביעות רצונכם כמובן. אנחנו מבטיחים לכם שהתריסים שלכם בסיום העבודה יראו חדשים ומבריקים.

מוקד שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותך 24 שעות ביממה
בכל שאלה ולצורך קבלת הצעת מחיר לפוליש וניקיון!

חייגו חינם: 1800-300-557

x סגור
קראו עוד על שירותי ניקיון לבית
ניקיון מקצועי לבית
שיפצת את הבית או הדירה? כנראה שהכל מלא אבק, לכלוך וכתמי צבע. רם שירותי פוליש וניקיון מציעים שירות מקצועי לניקוי דירות ובתים פרטיים שעברו שיפוץ יסודי!


לחצו להמשך קריאה...
 שירותי ניקיון לבית
מי ינקה אצלך לפני החגים? המוני ישראל אוהבים לארח ובמיוחד בתקופות החגים. אנו מציעים גם לך לא לשבור את הגב השנה, ולהזמין אותנו לנקות את הבית לפני החגים הקרובים...


לחצו להמשך קריאה...